Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Specjaliści ds. onboardingu selfie z Paymento w Polsce –

Published

on


Paymento Financial SA współpracuje z Litwą iDenfy oferować swoim klientom technologię onboardingu opartego na twarzach. Rozwiązanie IDenfy wykorzystuje technologię rozpoznawania twarzy i dokumentów, aby dopasować selfie do obrazu na dowodzie tożsamości ze zdjęciem, co z kolei umożliwia firmie weryfikację tożsamości klienta podczas otwierania nowego konta.

Paymento ma siedzibę w Polsce i oferuje usługi FinTech oraz IT dla sektora finansowego. Technologię firmy można zintegrować z istniejącym systemem, aby umożliwić bezpieczne płatności online, a partnerstwo z iDenfy pozwoli Paymento na wymienienie onboardingu biometrycznego jako jednej z usług, które oferuje swoim własnym klientom.

Według obu stron technologia iDenfy zoptymalizuje proces onboardingu dla użytkowników końcowych oraz wesprze szybszy i wygodniejszy proces weryfikacji tożsamości. Dzięki temu klienci mogą szybciej dokonywać płatności, jednocześnie chroniąc ich przed atakami typu phishing i innymi formami oszustw związanych z tożsamością. .

„Staramy się dostarczać bankom i instytucjom finansowym produkt, który pomoże im rozpocząć działalność płatniczą” – powiedział Andrzej Poniński, prezes Paymento. „Wymaga to sprawnego i zautomatyzowanego procesu weryfikacji. Dzięki temu innowacyjnemu oprogramowaniu możemy poprawić jakość obsługi klienta i zoptymalizować proces onboardingu klienta.”

„Rozwiązania FinTech są zaprojektowane z myślą o współczesnym świecie e-commerce, co sprawia, że ​​weryfikacja tożsamości jest kluczowym aspektem, aby ograniczyć do minimum nieuczciwą działalność” – dodał Domantas Ciulde, dyrektor generalny iDenfy. „Nasze oprogramowanie pomoże Ci odprawić się w czasie rzeczywistym, co poprawi zarówno bezpieczeństwo, jak i ogólne wrażenia klientów”.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy iDenfy świadczyło usługi biometryczne onboardingu kilku instytucjom finansowym. KogoPAY i Clearshift obaj zarejestrowali się w firmie na początku 2021 r. i dołączają do nowej bazy klientów, w tym Emirex i sugerować Giełdy kryptowalut.

(Pierwotnie opublikowano w dniu ZnajdźBiometrię)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *