Connect with us

Sport

Spala numer 15 dla Poland Clash – Ipswich Town News

Published

on

Spala numer 15 dla Poland Clash – Ipswich Town News

Spala numer 15 dla Poland Clash
niedziela, 25.09.2022 09:40

Walia przekazała obrońcy Towns Wesowi Burnsowi numer 15 w dzisiejszym meczu Ligi Narodów przeciwko Polsce na Cardiff City Stadium (S4C i Premier Sports 1, KO 19:45).

To oznacza, że ​​27-latek, który ma za sobą cztery występy, przynajmniej na ławce rezerwowych, nie ma go w kadrze w czwartkowym porażce 2:1 w Belgii.

W składzie są również były napastnik Town Kieffer Moore i były pożyczony Jonny Williams oraz Brennan Johnson, syn byłego frontmana Blues, Davida.

Gdzie indziej, środkowy obrońca Town, Cameron Stewart, będzie chciał wygrać swój pierwszy występ do lat 21 w Irlandii Północnej, kiedy jego drużyna zmierzy się ze Szkocją w drugim z dwóch sparingów w Paisley tego popołudnia.

Stewart, 19 lat, został wykluczony przez Irlandię Północną, która przegrała 3-1 w czwartkowym meczu otwarcia.

Zdjęcie: zdjęcia akcji

Prosimy o zgłaszanie obraźliwych, zniesławiających lub nieodpowiednich postów, korzystając z podanych linków.


szeroki uśmiech dodano 09:48 – 25 września

Po swoim holenderskim występie nie jest pewien, czy dostanie minuty. Polska jest przyzwoitą drużyną i nie jest pewna, czy Walia też zagra na swoich mocnych stronach


PortmanTerrorysta dodano 12:11 – 25 września

Walia musi wygrać o 2 i będzie potrzebowała swojej najsilniejszej strony. Bycie wybranym, nawet by usiąść na ławce, sugeruje, że jest w ich planach na Mistrzostwa Świata… to wszystko, na czym mi zależy. Mamy osłonę, ale mam nadzieję, że sam zdobędzie Puchar Świata, potrzebujemy go tutaj, aby zapewnił formę z zeszłego sezonu, aby dać nam ten długo oczekiwany awans. Będzie wybierany o wiele częściej, jeśli dobrze sobie poradzi w mistrzostwach!

READ  Kiedy dzieci wracają, bezpieczeństwo jest najważniejsze | Wiadomości, sport, praca


Aby dodać komentarz, musisz się zalogować

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *