Connect with us

technologia

Stardew Valley Creator ogłasza aktualizację wersji 1.6

Published

on

Symulacja stylu życia Erica „ConcernedApe” Barone’a Dolina Gwiezdnej Rosy otrzyma w przyszłości aktualizację 1.6. W czerwcu ujawnił, jak się skupi Modowanie, a także dodawanie „nowej zawartości”..

Więc co nowego? Nie martw się – wciąż jest w drodze. W odpowiedzi na pytanie fanów w mediach społecznościowych z pytaniem o planowane wydanie, Barone po prostu powiedział, że nadejdzie po zakończeniu. Tutaj jest kompletny:

Brak zaplanowanej daty premiery… tylko „kiedy to się skończy”

Barone również ciężko pracuje obecnie nad swoim kolejnym projektem Cholerny czekoladnik. W tej chwili jest zablokowany do wydania na PC, ale nie potwierdzono żadnych innych głównych platform.

Poprzednik Stardew Aktualizacja wersji 1.5 została wcześniej wydana na Nintendo Switch w lutym ubiegłego roku i wciąż jest w drodze na urządzenia mobilne. Dodano nowe opcje rozgrywki, w tym „Farmę na plaży”, rozszerzone opcje rozgrywki, aby dostosować rozgrywkę, lokalną kooperację na podzielonym ekranie i wiele więcej.

Nadal grasz w Stardew Valley na Nintendo Switch? Co chciałbyś zobaczyć w przyszłej aktualizacji tej gry? Komentarz poniżej.

READ  Najlepsze oferty, jakie znaleźliśmy w ofercie Best Buy „Spraw sobie przyjemność”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.