Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Sophia Hartley idzie Edwardowi Little’owi / Leavitt / Poland obok St. Dom’s / Gray-NG / Winthrop / Monmouth

Published

on

AUBURN – Na początku tego sezonu Edward Little / Leavitt / Poland Red Hornets mieli talent do zdobywania wczesnej przewagi nad rywalami.

Mecz uliczny w środę nie różnił się, z dwoma golami w pierwszej trzeciej wygranej dziewcząt w hokeju 4-2 z St. Dom’s / Gray-New Gloucester / Winthrop / Monmouth Saints na Norway Savings Bank Arena. Napastniczka Sophia Hartley strzeliła w wygranym meczu dwa gole.

– Strzeliliśmy kilka goli na początku tego roku – powiedziała trenerka Red Hornets, Dana Berube. „Myślę, że zaczynamy czuć się dobrze ze sobą; Wciąż uczymy się wygrywać i stawać się lepszą drużyną. Zrobiliśmy dziś wiele dobrych rzeczy ”.

Hartley otworzył bramkę i dał Red Hornets (2-1) prowadzenie 1:0 na początku pierwszej tercji.

„Czułem się dobrze (strzelić pierwszego gola)” – powiedział Hartley. „To naładowało całą naszą energię; potrzebowaliśmy tego (celu), aby wstać ”.

Sophia Castagna, która asystowała przy bramce Hartleya, później oddała strzał z lewej strony, który trafił na bramkę. Saints-Tor Aubrey White myślał, że sparowała, ale uderzenie krążka przesunęło się przez linię bramkową z 2:30 w pierwszej tercji, co dało wynik 2-0.

„Nasze dziewczyny potrafią przesuwać krążek i dobrze dziś wyglądały. Nie używaliśmy ich wszystkich, ale dostaliśmy je, kiedy musieliśmy ”- powiedział Berube.

Menadżer Saints Paul Gosselin powiedział, że jego dziewczyny grały dobrze w pierwszych 15 minutach meczu, mimo że były za późno na tablicy wyników.

„Wtedy myślałem, że będziemy kontrolować grę” – powiedział Gosselin. „Byliśmy pewni, że możemy wrócić na tor. Kopasz swoją drogę, zdobywając jeden, potem dwa. Potem idziesz w trzecim remisie ”.

Sześć minut po drugiej tercji Bella Webster odbiła się po strzale Georgiego Davidsona, który sprowadził Świętych (0-4) na szachownicę.

READ  Polska usuwa kontrowersyjny podmiot prawny potępiony przez UE | Polska

Obaj bramkarze popisali się dużą interwencją w środku kwarty. Początkowo to White odpierał duży blok. Krążek wszedł w strefę neutralną, a napastniczka Saints, Emma Roy, właśnie wychodząca z pola karnego, weszła do ucieczki. Bramkarz Red Hornets McKenzi Horton zatrudnił się i stworzył własną obronę.

„To była wielka parada”, powiedział Berube. „Roy jest niebezpiecznym graczem; z pewnością mamy na nich oko”.

Święci rozdzielili mecz 2-2, kiedy Horton próbował zasłonić krążek na linii bramkowej, ale West Duffy wbił krążek w tył siatki na trzy minuty przed końcem drugiej tercji.

Red Hornets objęli prowadzenie, gdy Kylee Spugnardi przeszedł z lewego koła do Hartleya czekającego na automacie. Cztery minuty po trzeciej tercji Hartley skierował podanie do bramki.

„Myślę, że był dość duży, ponieważ dał nam prowadzenie” – powiedział Hartley o bramce. „To nie była już gra 2-2; musieliśmy dobrze bronić (reszta).”

W ostatniej minucie bramkarz wyciągnął, Webster pomyślał, że wepchnęła krążek obok Hortona, aby wyrównać mecz. Sędziowie szybko to zlekceważyli.

„Nie widziałem tego, poprosiłem sędziego, aby podszedł, ale nie przyszli” – powiedział Gosselin.

Gosselin dodał, że Webster powiedział, że krążek przekroczył linię bramkową.

Spugnardi zdobył znacznik ubezpieczenia 19 sekund przed końcem gry.

Czerwone Szerszenie były bezbramkowe w czterech grach o władzę, podczas gdy Święci nie otrzymali żadnej gry o władzę.

Horton wykonał dziewięć rzutów obronnych w zwycięstwie, a białe zatrzymały 23 strzały.

„Myślę, że obaj bramkarze grali dobrze; Zrobili kilka kluczowych oszczędności w ważnych momentach ”- powiedział Gosselin. „Utrzymywali bliskość gry po obu stronach. Więc to była fajna gra do oglądania i grania ”.


„Poprzedni

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.