Connect with us

technologia

Sony widzi „bardzo duży” popyt na PS5 przed premierą

Published

on

Sony Corp. widzi „bardzo duże” zapotrzebowanie na jego Konsola PlayStation 5 (PS5) O zamówieniach w przedsprzedaży, powiedział w środę szef gier, gdy użytkownicy spieszą się, aby zabezpieczyć urządzenie nowej generacji przed premierą 12 listopada.

Japońska firma technologiczna sprzedała w USA tyle samo konsol PS5 w ciągu pierwszych 12 godzin, ile w ciągu pierwszych 12 tygodni w przypadku swojego poprzednika PlayStation 4 – powiedział w wywiadzie Jim Ryan, dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment.

Uzyskaj FOX BUSINESS w podróży, klikając tutaj

„Popyt, jeśli chodzi o zamówienia w przedsprzedaży, był bardzo, bardzo duży” – powiedział Ryan Reuterowi.

Firma Sony, która sprzedała ponad 100 milionów urządzeń PS4, stara się przekonać swoją bazę użytkowników do uaktualnienia do nowego urządzenia do grania w takie tytuły jak „Marvel’s Spider-Man: Miles Morales” z ulepszoną grafiką, dźwiękiem i sprzężeniem zwrotnym za pośrednictwem nowego kontrolera.

sercebezpieczeństwoNajnowszyzmianaZmiana%
SNESONY CORPORATION77,47+1,27+ 1,67%

Premiera ma miejsce w czasie pandemii COVID-19, która zwiększyła sprzedaż firm zajmujących się grami, ale także zakłóciła sieci detaliczne, rozwój gier i łańcuchy dostaw produkcji na całym świecie.

„Może się zdarzyć, że nie każdy, kto chce kupić PS5 w dniu premiery, może go znaleźć” – powiedział Ryan, dodając, że firma pracowała „tak ciężko, jak to możliwe”, aby zapewnić zaopatrzenie na zakupy na koniec roku.

SONY UDOSTĘPNIA PILOTA PLAYSTATION 5 MEDIA, KTÓRY JEST NIEOGRANICZONY

Sony zbudowało sieć własnych studiów, które produkują ekskluzywne tytuły, w tym „Ghost of Tsushima” firmy Sucker Punch Productions, aby odeprzeć rywali, takich jak Xbox Microsoftu, i nowicjusze.

Ryan powiedział, że Sony będzie rozwijać swoje studio w sposób organiczny, dodając, że „możemy wzmocnić nasze wewnętrzne możliwości poprzez selektywne fuzje i przejęcia, które są możliwe”.

READ  Ostrzeżenie dotyczące zamówień w przedsprzedaży na Amazon PS5 i Xbox Series X.

Najlepiej sprzedające się gry wideo w USA

Analitycy zastanawiają się, jak długo potrwa ekspansja hazardu, napędzana przez utrudnionych klientów domowych. Ryan powiedział, że to Sony musi wpłynąć na to zaangażowanie.

„Zdecydowanie patrzymy w górę i myślimy, że możemy zrobić lepiej niż myśleliśmy” – powiedział Ryan.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O FIRMIE FOX

Akcje Sony wzrosły o 45% od najniższych poziomów w marcu. Ich akcje wzrosły w środę nawet o 1,4%.

(Zgłaszanie przez Sama Nussey i Noriyuki Hirata; Edytowanie przez Davida Holmesa i Christophera Cushinga)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *