Connect with us

Świat

Niepewna pogoda w dwóch częściach kraju. Ostatnia prognoza

Published

on

Jak pogoda znów nas dzisiaj zaskoczy? Będzie to kolejny dzień, w którym utrzymany zostanie podział na części kraju słoneczne i ciepłe oraz pochmurne, wilgotne i chłodne. Jutro może być więcej słońca, ale prognozowane są również lokalne burze.

W środę w kraju będzie pochmurno z wyraźniejszymi zaklęciami. Na zachodzie i północy występują pewne opady. Na wschodzie przed południem będzie mgła, co ograniczy widoczność do 100 m – w miejscu jej wystąpienia będzie całkowicie zachmurzone.

Maksymalna temperatura od 12 stopni na północnym zachodzie do 16 stopni na południowym wschodzie. Słabe i umiarkowane wiatry, porywy na morzu, na południu i południowym zachodzie. W najwyższych partiach Karpat i Sudetów w porywach dochodzi do 60 km / h.

Pochmurno w nocy z wyraźniejszymi zaklęciami. Słabe opady na zachodzie i północy. Na wschodzie panuje mgła, która ogranicza widok do 100 m. Minimalna temperatura wynosi od 6 do 9 stopni, na Podhalu nieco chłodniej około 4 stopni. Słaby i umiarkowany wiatr na południowym zachodzie. W najwyższych partiach Sudetów w porywach dochodzi do 70 km / h.

W czwartek będzie pochmurno z większą ilością przelotnych opadów. Przelotne opady deszczu, możliwe lokalne burze na zachodzie kraju w godzinach popołudniowych. O poranku na wschodzie mgła ogranicza widok do 200 m. W najwyższych partiach Tatr i Sudetów deszcz zamienia się w deszcz, śnieg i śnieg.

Maksymalna temperatura na większości obszarów wynosi od 11 do 13 stopni, na południowym wschodzie od 14 do 14 stopni. Słaby i umiarkowany wiatr, porywisty, południowo-zachodni i południowy. W najwyższych partiach Sudetów w porywach do 70 km / h mogą wystąpić podmuchy śniegu.

Sprawdź, czym oddychasz! Jakość powietrza w polskich miastach -> klik!

Aplikacja Weź parasolkę – pogoda już Cię nie zaskoczy

READ  Niemcy. Trzy perony stacji zostały zablokowane z powodu agresywnego psa

Sprawdź godzinową prognozę pogody dla wybranej lokalizacji

Sprawdź prognozę dla swojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Zobacz prognozę długoterminową na 45 dni

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *