Connect with us

technologia

Solium Infernum to świetna gra strategiczna na PC osadzona w piekle

Published

on

Obraz do artykułu zatytułowanego Solium Infernum to świetna gra strategiczna osadzona w piekle

obrazek: Piekło Solowe

Znam wielu ludzi, którzy powiedzieliby, że świetny zestaw gier strategicznych gdzieś byłoby piekłem, ale ci ludzie nie wiedzą, czego tracą.

Piekło Solowe został ogłoszony z dnia na dzień i jest to kolejna gra League of Geeks, zespół za wieloletnim i bardzo dobrym Armello. Jego oficjalny opis brzmi:

Przygotuj się na Solium Infernum, wielką grę strategiczną o polityce, intrygach i zdradzie osadzoną na ostatecznej arenie piekła.

Jako potężny upadły Arcybies, złowrogi władca piekielnego królestwa, jesteś pretendentem do tronu Piekła – brakuje Wielkiego Mrocznego Majestatu, a rozgorączkowane Konklawe domaga się ogłoszenia następcy. Dowódź legionami terroru, rekrutuj czempionów Pretorów, odprawiaj złowrogie rytuały i prześcignij rywali, aby stać się nowym Mrocznym Majestatem Piekła.

„Wielka gra strategiczna” to coś w rodzaju Królowie krzyżowcówtytuł, który zmusza gracza do robienia różnych rzeczy na czele frakcji, od zarządzania gospodarką po przenoszenie wojska do radzenia sobie z intrygami politycznymi. Wyobraź to sobie, tylko tutaj Konkurują o to, by zostać nowym facetem Wielki Mroczny Majestat.

Teraz do rzeczy prawdziwych zabawna część: to nie jest zupełnie nowa gra! Jest to raczej próba oddania sprawiedliwości jednej z najciekawszych, choć niedocenianych gier strategicznych ostatnich 15 lat. Ukazał się projektant Vic Davis, znany również jako Cryptic Comet Piekło Solowe w 2009 (Strona jest nadal aktywna i możesz nawet pobrać dla niej demo) i wyglądało to tak:

Obraz do artykułu zatytułowanego Solium Infernum to świetna gra strategiczna osadzona w piekle

obrazek: Piekło Solowe

Armello’s take, meanwhile, looks like this:

Image for article titled Solium Infernum Is A Grand Strategy Game Set In Hell

Image: Solium Infernum

If you’re noticing similarities between the above screenshot and Armello, that’s no coincidence. League of Geeks boss Trent Kusters mówi GI.biz ten „[Solium Infernum] był wielką inspiracją dla Armello. Więc to prawdziwy zaszczyt. Znamy Vic [Davis] przez lata. A kiedy to byliśmy my [thinking] „Co robimy w naszej następnej grze?” Ty Carey – mój współzałożyciel – właśnie powiedział: „Zróbmy to, porozmawiajmy z nim”.

Davis—kto nie wydaje się już projektować gier i teraz sprzedaje pączki, które brzmią niesamowicie– w końcu opuścił League of Geeks „Zdobądź” adres IP i zrób to „przekazał dalej pochodnię” do australijskiego studia z nadzieją piekło podstawowe doświadczenie (co doprowadziło do tej genialnej serii Kamienna papierowa strzelba Z powrotem w dzień) może znaleźć szerszą, bardziej docenianą publiczność po przebudowie i zdobądź nową warstwę farby.

Gra ma zostać wydana na Steamie w 2023 roku, a poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu:

Solium Infernum – oficjalny zwiastun filmowy

READ  Nowe, zaawansowane technologicznie szczoteczki do zębów, które wywołają uśmiech
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.