Connect with us

technologia

„SNL” odnosi się do protestu przeciwko koronawirusowi ze Staten Island, centrum handlowego Świętego Mikołaja podczas pandemii

Published

on

„”Saturday Night Live ” W ten weekend mamy kilka szkiców na temat Koronawirusw tym jeden dotyczący ostatniego tygodnia Staten Island, NY, demonstracja po aresztowaniu właściciela baru, który rzekomo złamał państwowe ograniczenia dotyczące spożywania posiłków w pomieszczeniach.

Aktor urodzony na Staten Island, Pete Davidson, powiedział, że wspomniany bar, Mac’s Public House, znajduje się w dzielnicy Nowego Jorku z drugą co do wielkości liczbą potwierdzonych przypadków wirusa – a restauracje mogą podawać posiłki tylko na świeżym powietrzu.

„Właściciel powiedział, że nikt nie chce tego robić, ponieważ zbankrutuje” – powiedział Davidson powiedziany„Ale argument, że ludzie na Staten Island nie chcą pić na zewnątrz, można obalić, biorąc udział w dosłownie każdym meczu Małej Ligi.”

Dodał, że protestujący sprawili, że wszyscy na Staten Island „wyglądali jak dzieci”.

Zastępcy nowojorskiego szeryfa stoją przed Public House Maca po tym, jak współwłaściciel Danny Presti został aresztowany w dzielnicy Staten Island w Nowym Jorku we wtorek, 1 grudnia 2020 r. (Associated Press)

WSPIERAJĄCE PROTESTY POZA TAVERAMI MAC W ISLANDII PAŃSTWOWEJ, Z naruszeniem ograniczeń nowojorskich COVID

„Wiesz, że to źle, kiedy ludzie w Bostonie mówią:„ Ach, pijcie w domu, dziwaki! ”- zażartował.

Davidson dodał, że z powodu protestu „nie jest już pierwszą rzeczą, o której ludzie myślą, gdy mówią:„ Jaka jest najgorsza rzecz w Staten Island? „

Współwłaściciel baru Danny Presti powiedział „Fox i przyjaciele” Po jego aresztowaniu: „Tracimy wiarę i niejako w zdolność władz lokalnych i miejskich do pomocy nam”. Ale powiedział, że nie przestanie walczyć o ratowanie swojego biznesu.

„Musimy po prostu uzyskać jakieś wsparcie lub otworzyć nasze siedziby, a te władze stanowe i miejskie, które przychodzą i grożą nam karaniem każdego dnia lub odebraniem nam licencji, nie mają racji” – powiedział Presti.

READ  Stardew Valley 1.6 karze graczy za oszukiwanie

„SNL” sporządził kilka innych szkiców związanych z wirusem.

Świąteczny szkic przedstawiał, jak centrum handlowe Santas może bezpiecznie przejść przez sezon – umieszczając je w plastikowej bańce.

Pete Davidson z "Na żywo w sobotę wieczorem." (Getty Images)

Pete Davidson z Saturday Night Live. (Getty Images)

Co robi CORONAVIRUS VACCINE HESITANCY w USA?

Inny zwrócił uwagę na niezręczność i poczucie winy, które pojawia się, gdy córka mówi matce, że nie może wrócić do domu na wakacje z powodu zagrożenia, jakie stwarza wirus.

„Nie musisz wracać do domu na święta, dobrze? Chcę tylko, żebyś była bezpieczna ”- mówi matka, grana przez aktorkę Heidi Gardner, swojej córce przez FaceTime. – Myślę, że skoro nie przyjdziesz, po prostu wrzucę twoje skarpety do ognia.

Podczas segmentu Weekend Update, współgospodarz Michael Che żartował, że Centers for Disease Control and Prevention zaleciło, aby pierwszymi osobami, które otrzymały szczepionkę COVID-19, byli pracownicy służby zdrowia i mieszkańcy domów opieki , „pierwszymi osobami, które go otrzymają, będą goście Colina [Jost] i Scarlett [Johansson] Świąteczna impreza na jachcie. „

Che często dokucza Jostowi jako elicie Hollywood od czasu ślubu z aktorką z listy.

„Mam mieszane uczucia co do tej szczepionki” – kontynuował. „Z jednej strony jestem czarny, więc oczywiście mu nie ufam, z drugiej strony jestem w białym programie telewizyjnym, więc właściwie dostaję ten prawdziwy”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Według sondażu przeprowadzonego przez COVID Collaborative, NBC News, mniej niż połowa dorosłych Afroamerykanów stwierdziła, że ​​dobrze się czuje otrzymując szczepionkę, gdy tylko stała się dostępna. Jest to po części związane z historią rasistowskich eksperymentów medycznych zgłoszonych przez rząd.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *