Connect with us

technologia

Dowiedz się, kiedy pojawią się recenzje Diablo 4 przed wczesnym dostępem

Published

on

Dowiedz się, kiedy pojawią się recenzje Diablo 4 przed wczesnym dostępem

Cóż, moja recenzja została przerwana i mogę teraz oficjalnie ogłosić, kiedy moja recenzja i wszyscy inni o Diablo 4 zostaną opublikowani.

Zasadniczo będzie to dwa dni przed wczesnym dostępem 1 czerwca, kiedy osoby zamawiające w przedsprzedaży będą mogły zagrać w Diablo 4 na kilka dni wcześniej przed „prawdziwą” premierą 6 czerwca. (Aktualizacja: nie wiedziałem, że trzeba zamówić w przedsprzedaży wydanie specjalne na 1 czerwca, blegh)

Data i godzina embarga recenzji jest Wtorek, 30 maja o 21:00 czasu pacyficznego, 12:00 czasu wschodniego. W połowie piszę ten artykuł, więc zapamiętam i nie schrzanię tego.

Jest drugie embargo, w którym możemy mówić o zawartości spoilera do gry, tj. historii gry, konkretnych bossach, którzy się pojawią, itp. 2 czerwca. Prawdopodobnie nie będę próbował wchodzić głęboko w spoilery dzień po uruchomieniu wczesnego dostępu, ale jeśli to zrobię, dostanę ostrzeżenia. Ja wiem Niektóre Ludzie szybko przejdą przez kampanię, biorąc pod uwagę, że ludzie czekali na Diablo 4 od dekady, ale większość ludzi tak nie będzie, zwłaszcza biorąc pod uwagę długość.

To właściwie wszystko, co mogę na ten moment powiedzieć na ten temat. Mieliśmy dostęp do wersji próbnej gry przez dłuższy czas i mieliśmy mnóstwo czasu na podjęcie decyzji. Dla tych, którzy martwią się, że wyprzedzamy grę, jeśli chodzi o grindowanie, wszystkie nasze postacie zostały wczoraj wyczyszczone i będziemy musieli zacząć od zera, jak wszyscy inni, 1 czerwca.

Jestem podekscytowany, że mogę podzielić się swoimi przemyśleniami na temat pełnego doświadczenia, ponieważ wcześniej wszyscy doświadczyli wersji beta z limitem poziomu 20 i nie mogli grać w zawartość końcową ani tworzyć pełnych kompilacji. Ale jak zawsze, Diablo będzie długoterminową inwestycją dla graczy.

Tak więc opublikuję swoją recenzję we wtorek i prawdopodobnie przez jakiś czas będę relacjonować grę codziennie, a także kilka filmów z YouTube z rozgrywką, gdy zacznę od nowa. Jest o czym gadać, wtedy się spotkamy.

Chodź za mną na Twitterze, youtube, Facebook I Instagram. Zapisz się do mojego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu z podsumowaniem treści. Bóg się kręci.

Zdobądź moje powieści science-fiction Seria Herokiller I Trylogia Ziemian.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *