Connect with us

Świat

Śmierć 2-letniego Juliusza Czapla. Ojciec usłyszał zarzuty

Published

on

Makabrycznego odkrycia dokonano w sobotę 21 listopada w jednym z apartamentów na osiedlu Muirhouse w Edynburgu. Karetki przybyły tam około godziny 9:30, ale mimo usilnych starań dwuletniego Juliusza Czapli nie udało się ich uratować. Lekarz natychmiast stwierdził, że chłopiec nie żyje.

Horror w Rudzie Śląskiej. Otarłeś Viktorka na śmierć ?!

Zasugerował, a następnie rzucił jej dziecko o ścianę. Tłumaczenie jest szokujące

Zabili czwórkę dzieci i dostali jeden wyrok. Ale to nie wszystko

– Wyniki sekcji zwłok wskazują, że śmierć należy traktować jak podejrzanego. W sprawie zatrzymano 40-letniego mężczyznę. Słyszał zarzuty związane ze śmiercią 2-letniego Juliusza Czapli. Został osądzony w poniedziałek 23 listopada, który wydał wyrok w sprawie jego tymczasowego aresztowania, powiedziała Fact Lindsay Cragg z biura prasowego policji w Edynburgu.

Jak dodała, śledztwo w tej sprawie wciąż trwa, więc policja nie jest jeszcze w stanie skomentować szczegółów tego tragicznego wydarzenia.

Uwięziony 40-latek to Łukasz Cz., Ojciec dwuletniego Juliana. Mężczyzna usłyszał zarzut napaści i odpowie przed sądem o niebezpiecznej jeździe, jeździe pod wpływem alkoholu i niezatrzymaniu się na kontroli drogowej. Nie przyznał się do winy i nie złożył żadnych oświadczeń. Spróbuje ponownie w przyszłym tygodniu.

Mieszkańcy Edynburga są zszokowani nagłą i niesprawiedliwą śmiercią 2-letniego Julka. Przed domem chłopca znajdują się kwiaty, świece i maskotki, a także zdjęcia zmarłego malucha.

(Źródło: fakt / Edinburgh News)

READ  „Znaki życia” w ruinach domu miesiąc po wybuchu w Bejrucie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *