Connect with us

technologia

Smartfony Pixel otrzymują nowe domyślne dzwonki i dźwięki alarmowe

Published

on

Oprócz tapet właściciele Google mogą dostosować obsługę Pixela, dodając duża kolekcja dzwonków, powiadomień i dźwięków alarmowych. Android 12 Beta 3 wprowadza trio dodatków do aplikacji Dźwięki, a są to najprawdopodobniej nowe/następne ustawienia domyślne Pixela.

Na początku tego roku firma Google wprowadziła nowy ton, gdy rozpoczęła się inicjatywa Cast Inteligentne wyświetlacze i głośnik. Jest łagodniejszy i mniej destrukcyjny, a także odzwierciedla przyjazny język wizualny i dźwiękowy Nest.

Podobna aktualizacja jest teraz dostępna dla smartfonów Pixel w wersji 2.8 Odgłosy Aplikacja zawarte w Androidzie 12 Beta 3. „Jasny poranek” to aktualny „standardowy dźwięk alarmu” i rozlega się po 12 sekundach. Jest nadal dostępny, ale Google dodał do kolekcji „Fresh Start”. Ma tę samą strukturę i najlepiej można go postrzegać jako bardziej miękki rozwój. To udoskonalenie jest również znacznie dłuższe i wynosi 31 sekund.

Alt: Przynieś jutro

Nowość: nowy początek

Tymczasem „Eureka” wydaje się zastępować „popcorn” jako „domyślny dźwięk powiadomienia”. Podobnie jak aktualizacja obsady, Eureka nie jest tak ostra i trochę mniej zaskakująca. Oba zaczynają się mocne, ale nowicjusz kończy się gładko.

Stare: popcorn

Nowość: Eureka

Powinien być również zaktualizowany „dzwonek telefonu” o nazwie „Twoja nowa przygoda”, który zastąpi „Wielka przygoda”. Niestety nie można go pobrać, ale jest to najwyraźniejszy przykład rodowodu między starymi i nowymi dźwiękami.

Alt: Wielka przygoda

Możesz zrezygnować z Fresh Start i Eureka już dziś, jeśli używasz Androida 12 Beta 3. Najprawdopodobniej będą to nowe standardowe dźwięki na przyszłych urządzeniach. Google prawdopodobnie nie zmieni domyślnych ustawień dla istniejących użytkowników. W szczególności wynika to z tego, jak wyglądała konfiguracja Pixela również poprawione dzisiaj.

Oczekuje się, że szersze wdrożenie tego nowego trio Pixel (za pośrednictwem zaktualizowanej aplikacji Google Sounds) nastąpi wraz z publiczną premierą Androida 12 w trzecim kwartale. Możliwe jest jednak, że Google będzie wprowadzany tylko za pośrednictwem Sklepu Play z miesięcznym zabezpieczeniem, chociaż nie planuje się dalszych spadków funkcji Androida 11.

FTC: Używamy automatycznych linków afiliacyjnych do zarabiania dochodu. Jeszcze.


Więcej wiadomości znajdziesz w 9to5Google na YouTube:

READ  Oferty telewizyjne na wczesny dzień premiery 2020: kup 32-calowy telewizor Fire TV za 120 USD i zaoszczędź 600 USD na 65-calowym Sony
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *