Connect with us

Sport

Powołanie izby regionalnej z nowym szefem | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Powołanie izby regionalnej z nowym szefem |  Wiadomości, sport, praca

YOUNGSTOWN – Fundacja Izby Regionalnej w Youngstown Warren ma nowego dyrektora, Michaela McGiffina, rodowitego Polaka mocno związanego z Doliną Mahoning.

Na tym stanowisku McGiffin będzie nadzorował wszystkie aspekty organizacji non-profit wspieranej przez Izbę.

Fundacja była zaangażowana w wiele kluczowych działań związanych z rozwojem gospodarczym Doliny, w tym Steel to Scholars, Operację SOAR (Ocal nasze rezerwy powietrzne) i Bring it Home, aby zabezpieczyć produkcję Chevroleta Cruze w Lordstown.

W ostatnich latach fundacja zbudowała wsparcie dla uruchomienia nowych programów, w tym Komisji Spraw Wojskowych Wschodniego Ohio, programu rozwoju zasobów ludzkich JobNow i EMERGE

aby pomóc lokalnym firmom

wyzdrowieć z pandemii.

Guy Coviello, dyrektor generalny Izby Regionalnej, powiedział: „Mamy szczęście, że mamy w naszym zespole kogoś, kto jest tak utalentowany i szanowany w całej społeczności. Jesteśmy przekonani, że Mike pomoże fundacji rozwijać się, abyśmy mogli uruchomić więcej programów, które poprawią dobrobyt gospodarczy i jakość życia w dolinie.

McGiffin będzie również miał za zadanie zrestartować Mahoning Valley Leadership i kontynuować serię wydarzeń sieciowych, które stworzą możliwości biznesowe i będą promować Dolinę; i nadzoruje sprawy Departamentu Rozwoju Biznesu Izby Handlowej w Warren oraz Izby Gospodarczej Izby Handlowej ds. Edukacji, Kultury i Obywatelstwa.

Absolwent Youngstown State University, McGiffin kierował wcześniejszymi lokalnymi projektami jako dyrektor ds. strategii w Stambaugh Auditorium oraz dyrektor ds. wydarzeń i projektów specjalnych w mieście Youngstown.

[email protected]

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

READ  Toyota GT 86 zmiażdżona po przejechaniu przez Mercedesa w Polsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *