Connect with us

Nauka

Retail Assist wzmacnia współpracę Vue Cinemas z biznesem Multikino — Retail Technology Innovation Hub

Published

on

Mariusz Ciuchta, Dyrektor IT w Multikinie, mówi: „Potrzebowaliśmy partnera wspierającego, który byłby w stanie spełnić nasze wymagania językowe w kraju, a jednocześnie miał dogłębną wiedzę na temat naszego modelu operacyjnego, systemów i wymaganych usług”.

„Istniejąca relacja z Retail Assist naprawdę pomogła w tej decyzji i działała jako rozszerzenie naszego własnego zespołu, aby wszystko przebiegało sprawnie z ich bazy w Wielkiej Brytanii”.

Zespół zarządzający projektem Retail Assist współpracował z Multikino przez cały okres epidemii Covid-19, przy czym projekt musiał kilkakrotnie rozpoczynać i wstrzymywać się podczas zamykania zamka we właściwościach filmowych.

Retail Assist zajmuje się obecnie zapytaniami IT dotyczącymi Vue w Wielkiej Brytanii i The Space Cinema we Włoszech.

A teraz obsługuje rozmowy technologii kinowych, takich jak projektory, sprzęt nagłaśniający, a także rutynowe zapytania IT, takie jak systemy PoS w Polsce.

Tina Hand, kierownik ds. wsparcia systemów, Retail Assist, mówi: „Nie moglibyśmy być bardziej dumni z naszego wielojęzycznego zespołu Help Desk za ich istotny wkład i wsparcie podczas całego projektu”.

„Poszli o krok dalej, aby zbudować relacje i zminimalizować wpływ bariery językowej”.

„Wyznaczyliśmy polskich mówców do obsługi usług, co wzmacnia nasze umiejętności językowe. Z niecierpliwością czekamy na wsparcie Twojego przyszłego globalnego rozwoju. „

Zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu dotyczącego technologii handlu detalicznego tutaj.

READ  Uruchomienie satelity NRO przez ULA wstrzymane po przerwaniu gorącego pożaru Delta 4 Heavy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.