Connect with us

technologia

Sanderson Farms została uznana przez Newsweek za jedną z najbardziej odpowiedzialnych firm w Ameryce w 2022 r.

Published

on

LAUR, panienko., 2 grudnia 2021 / PRNewswire / – Firma Sanderson Farms, Inc. została uznana za jedną z najbardziej odpowiedzialnych firm w Ameryce w 2022 r. przez magazyn Newsweek. Ta prestiżowa lista jest prezentowana przez Newsweek i Statista, Inc., wiodący na świecie portal statystyczny i dostawcę rankingów branżowych. Pełna lista 500 najbardziej odpowiedzialnych firm w Stany Zjednoczone Na stronie Newsweeka można obejrzeć 14 różnych podkategorii branży.

„Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy uznani za lidera w zakresie odpowiedzialności korporacyjnej nie tylko przez Newsweek, ale także przez konsumentów w całym kraju” – powiedział Joe F. Sanderson Jr., prezes i dyrektor generalny Sanderson Farms. „Nasze dobre wyniki w zakresie zrównoważonego rozwoju to kolejny sposób, w jaki dbamy o społeczność i otaczający nas świat” — powiedział Sanderson.

Trzecia doroczna lista najbardziej odpowiedzialnych firm w Ameryce została wybrana na podstawie publicznie dostępnych kluczowych wskaźników wydajności (KPI) pochodzących z raportów CSR, raportów zrównoważonego rozwoju i raportów dotyczących obywatelstwa korporacyjnego, a także niezależnej ankiety obejmującej ponad 11 000 Stany Zjednoczone Mieszkańcy. Kluczowe wskaźniki efektywności koncentrowały się na korporacyjnych wynikach środowiskowych, społecznych i ładu korporacyjnego, podczas gdy w niezależnej ankiecie zapytano obywateli USA o ich postrzeganie działań korporacyjnych związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

W ubiegłym roku w corocznym zestawieniu znalazło się 399 znanych firm i marek, takich jak HP, Microsoft, General Mills, Whirlpool, General Motors i wiele innych. Umieszczenie Sanderson Farms na amerykańskiej liście najbardziej odpowiedzialnego biznesu w 2022 r. to pierwszy rok, w którym firma zajęła pożądane miejsce wśród 2000 najlepiej sprzedających się firm z siedzibą w USA

„Rozwijanie naszych społeczności było podstawą naszej kultury od momentu założenia Sanderson Farms” — powiedział Sanderson. „Mamy obowiązek wobec naszych inwestorów, partnerów biznesowych, klientów, pracowników i innych komponentów działać odpowiedzialnie i bezwzględnie uczciwie”.

READ  Sony widzi „bardzo duży” popyt na PS5 przed premierą

Przez ostatnie 75 lat Sanderson Farms wywiązywał się ze swojej odpowiedzialności za tworzenie długoterminowej wartości dla naszych akcjonariuszy poprzez naszą strategię wewnętrznego wzrostu, konserwatywne zarządzanie finansami i konsekwentną koncentrację na wydajności operacyjnej. Ważną częścią naszego planu strategicznego zawsze było podkreślanie naszej odpowiedzialności środowiskowej i społecznej oraz naszego zaangażowania na rzecz interesariuszy innych niż nasi akcjonariusze. Aby dowiedzieć się więcej o zaangażowaniu i dotychczasowej pracy firmy Sanderson Farms w zakresie odpowiedzialności korporacyjnej, przeczytaj nasze Raport Odpowiedzialności Biznesu 2020.

O farmach Sanderson

Założona w 1947 roku firma Sanderson Farms, Inc. zajmuje się produkcją, przetwarzaniem, sprzedażą i dystrybucją świeżego i mrożonego kurczaka oraz innej przetworzonej żywności. Sanderson Farms zatrudnia około 17 000 osób w pięciu stanach i 17 różnych parafiach i jest trzecim co do wielkości producentem drobiu w Stany Zjednoczone. Jako firma Sanderson Farms zobowiązuje się do świeżego podejścia do wszystkiego, co robimy, nie tylko w zakresie produktów, ale także całej firmy. Chociaż firma rozrosła się, nadal trzyma się tych samych ojczystych wartości uczciwości, uczciwości i innowacji, które zostały ustanowione, gdy firma została założona przez rodzinę Sanderson w 1947 roku.

O Newsweeku

Newsweek to wiodący magazyn informacyjny i strona internetowa, która od ponad 80 lat dostarcza wysokiej jakości dziennikarstwo czytelnikom na całym świecie. Newsweek oferuje najnowsze wiadomości, dogłębną analizę i pomysły na tematy międzynarodowe, technologię, biznes, kulturę i politykę. Oprócz obecności w Internecie i na urządzeniach mobilnych, Newsweek publikuje cotygodniowe wydania drukowane w języku angielskim w Stany Zjednoczone, Europa/Bliski Wschód/Afryka oraz Azja, a także wydania w języku japońskim, koreańskim, polskim, serbskim i hiszpańskim.

O Statista

Statista publikuje rankingi branżowe i listy firm, które są tworzone na całym świecie dzięki znanym partnerom medialnym. Ta usługa badań i analiz opiera się na sukcesie statista.com. Wiodący portal danych i analityki biznesowej oferuje statystyki, dane istotne dla biznesu oraz różne badania / ankiety rynkowe i konsumenckie.

READ  EA otwiera patenty na niektóre ze swoich technologii ułatwień dostępu

ŹRÓDŁO Sanderson Farms, Inc.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.