Connect with us

technologia

Samsung Galaxy S20 5G może być teraz Twój za jedyne 300 USD

Published

on

Nie jest już dostępny bezpośrednio z Samsung lub nawet duzi sprzedawcy w USA, tacy jak Amazon i Best Buy (przynajmniej w aktywowanym wariancie), którzy obsługują 5G Galaxy S20 jest oferowany w niewiarygodnie przystępnej cenie dla nowych klientów Google Fi.

Podczas gdy potęga Snapdragon 865 oczywiście nie jest już warta 999,99 USD, prawdopodobnie wszyscy możemy się zgodzić, że rabat w wysokości 700 USD jest wystarczająco radykalny, aby przywrócić słuchawkę wydaną na początku 2020 roku w centrum uwagi.

Nic dziwnego, że ta nowa zabójcza umowa wiąże się z kilkoma warunkami, które wymagają aktywacji Samsunga Galaxy S20 Jednostka 5G na nowym planie „full service” Fi i przeniesienie do niej istniejącego numeru telefonu od innego operatora GoogleMVNO (Mobile Virtual Network Operator).
Aby zakwalifikować się do powyższej obniżki ceny, musisz ją również zachować 6.2-Calowe urządzenie aktywne przez 120 kolejnych dni. Z drugiej strony musisz zapłacić z góry tylko 299,99 USD. Jeśli spełnisz wszystkie warunki giganta wyszukiwania, możesz zabrać swój mocno przeceniony Galaxy S20 do dowolnego innego operatora w ciągu zaledwie czterech miesięcy.
Tylko trzy wersje Benjamin’s, Non-Plus, Non-Ultra, Non-FE i Non-UW S20 są bez wątpienia jedną z najbardziej najlepsze budżetowe telefony 5G Dostępny w 2021 roku. Tak, Galaxy S20 5G jest lepszy S21 5G Pod wieloma względami z absolutnie oszałamiającym wyświetlaczem Dynamic AMOLED o rozdzielczości 3200 x 1440 pikseli, który zawiera zarówno ładowarkę 25 W, jak i ładną parę słuchawek USB-C AKG w pudełku.
A propos Galaxy S20 + i S20 Ultra 5GPowinieneś wiedzieć, że rabaty Google Fi w wysokości 600 USD i 700 USD dla obecnych i nowych subskrybentów mają również zastosowanie do tych dwóch modeli z wyższej półki, obniżając ich ceny początkowe odpowiednio do 499,99 USD i 699,99 USD.
Jest to również stosunkowo niedrogie, biorąc pod uwagę imponujące specyfikacje i piękny design całej rodziny S20. Jednak zanim zdecydujesz się na cokolwiek innego niż wariant 6,2-calowy, dobrym pomysłem może być dwukrotne sprawdzenie najlepszy Galaxy S21 i Oferty z serii Note 20 w całym kraju.

READ  Iran i MAEA przedłużają umowę o nadzorze o miesiąc, mówi Grossi
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.