Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Samsara otwiera Nowe Europejskie Centrum Technologiczne w Warszawie | Aktualności

Published

on

Samsara otwiera Nowe Europejskie Centrum Technologiczne w Warszawie |  Aktualności

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)–Sier. wrzesień 2022–

Samsara Inc. („Samsara”) (NYSE: IOT), pionier Connected Operations Cloud, ogłosił dzisiaj, że otwiera nowe biuro w Warszawie, w Polsce, w ramach planu inwestycyjnego mającego na celu zwiększenie zasięgu międzynarodowego.

Ta informacja prasowa jest multimedialna. Sprawdź pełną wersję tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20220920005100/en/

Samsara otwiera nowe europejskie centrum technologiczne w Warszawie (fot. Business Wire)

Niedawna ekspansja działalności Samsary w Europie, która obejmuje obecnie centra operacyjne w Wielkiej Brytanii, Francji i Holandii, umożliwi firmie zaoferowanie wyjątkowego wsparcia swoim nowym i obecnym klientom.

„Odkąd po raz pierwszy założyliśmy naszą europejską obecność w Londynie w 2018 r., nasza działalność w regionie EMEA nadal szybko się rozwija” – powiedział Philip van der Wilt, wiceprezes i dyrektor generalny Samsara, EMEA. „Ponieważ Samsara stale się rozwija i opracowuje nowe rozwiązania, powiększamy nasz globalny zespół technologiczny o biuro w stolicy Polski, gdzie jedni z najzdolniejszych na świecie talentów inżynieryjnych pomogą nam zmienić przyszłość operacji fizycznych”.

Oczekuje się, że do końca 2022 roku warszawskie biuro będzie się dynamicznie rozwijać, kierowane przez zespół inżynierów skupiony na telematyce flotowej, która była siłą napędową imponującego rozwoju firmy. Samsara wzrosła od zera do 660 mln USD w ARR (roczny przychód cykliczny) w ciągu zaledwie siedmiu lat i jest jedną z najszybszych firm SaaS, które osiągnęły ten kamień milowy. Samsara odnotowała również 64% wzrost przychodów rok do roku i ponad 15 000 głównych klientów na całym świecie pod koniec ostatniego roku podatkowego.

Inżynierowie w Polsce będą pracować nad szeroką gamą wielofunkcyjnych i funkcjonalnych technologii w ramach telematyki, w tym Golang, GraphQL, pulpitów nawigacyjnych React, aplikacji mobilnej ReactNative for Samsara Driver, IoT i uczenia maszynowego (ML).

„Utworzenie naszego polskiego centrum technologicznego następuje po szybkim rozwoju Samsary” – powiedział Rick Carragher, wiceprezes ds. inżynierii w Samsara. „Zdecydowaliśmy się otworzyć nasze kolejne centrum inżynieryjne w Warszawie ze względu na światowej klasy programy informatyczne oraz fakt, że Polska konsekwentnie jest w czołówce, jeśli chodzi o produkcję wybitnych talentów technologicznych”.

READ  Warszawa: W miesiącu smoleńskim nie utrzymano dystansu

„Kultura inżynierska zakorzeniona w Samsarze oznacza, że ​​nowe zespoły będą koncentrować się na sukcesie klienta, wspieranym przez techniczną swobodę znajdowania innowacyjnych rozwiązań trudnych problemów. Nasz nowy zespół będzie ściśle współpracował z klientami na całym świecie, aby zapewnić bezprecedensowy poziom wglądu w połączone operacje w czasie rzeczywistym” – powiedział Carragher.

Samsara rozpoczęła już rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami w ramach holistycznego podejścia do poszukiwania talentów, zbudowanego na fundamencie umiejętności inżynierii komputerowej wspartych silnym naciskiem na rozwiązywanie problemów.

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach pracy w Polsce, przeczytaj Nasze życie w Samsarze Wpis na blogu Polska i sprawdź nasze strona kariery.

Aby dowiedzieć się więcej o misji Samsary polegającej na zwiększeniu bezpieczeństwa, wydajności i trwałości operacji, które napędzają globalną gospodarkę, odwiedź nas www.samsara.com.

O samsarze

Samsara jest pionierem usługi Connected Operations Cloud, która umożliwia organizacjom, które polegają na operacjach fizycznych, wykorzystanie danych Internetu rzeczy (IoT) do opracowywania praktycznych spostrzeżeń biznesowych i ulepszania swoich operacji. Samsara działa w Ameryce Północnej i Europie, obsługując dziesiątki tysięcy klientów z różnych branż, w tym transportu, handlu hurtowego i detalicznego, budownictwa, usług terenowych, logistyki, usług użyteczności publicznej i energii, administracji rządowej, opieki zdrowotnej i edukacji, produkcji oraz żywności i napojów . Misją firmy jest zwiększanie bezpieczeństwa, wydajności i trwałości działań, które napędzają światową gospodarkę.

Samsara jest zastrzeżonym znakiem towarowym Samsara Inc. Wszystkie inne nazwy marek, nazwy produktów lub znaki towarowe należą do ich odpowiednich właścicieli.

Wyświetl wersję źródłową na businesswire.com:https://www.businesswire.com/news/home/20220920005100/en/

KONTAKT: Kontakt dla mediów

Sam Hall

[email protected]

SŁOWO KLUCZOWE: KALIFORNIA AMERYKA PÓŁNOCNA STANY ZJEDNOCZONE EUROPA POLSKA KANADA

BRANŻOWE SŁOWO KLUCZOWE: SIECI OPROGRAMOWANIA INTERNET TECHNOLOGIA ZARZĄDZANIA DANYMI LOGISTYKA/ZARZĄDZANIE ŁAŃCUCHEM DOSTAW IOT (INTERNET RZECZY) TRANSPORT

ŹRÓDŁO: Samsara

Prawa autorskie Business Wire 2022.

READ  Polska w pogoni za igrzyskami olimpijskimi ujawnia 24-osobowy skład koszykówki dla Kowna

PUB: 20.09.2022 09:00 / DYSK: 20.09.2022 09:04

http://www.businesswire.com/news/home/20220920005100/en

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *