Connect with us

technologia

Rzekoma cena LG Wing 5G to miła niespodzianka

Published

on

Podczas LG prawdopodobnie opublikuje jeden składany telefon Z drugiej strony obecnie eksperymentuje z projektami z dwoma ekranami. Najwyraźniej jest to obecnie w przygotowaniu LG Wing 5Gz wysuwanym dodatkowym wyświetlaczem. Cena telefonu wyciekła od tego czasu i zgodnie z oczekiwaniami należy do kategorii premium.
W przeciwieństwie do niektórych niedawno wydanych telefonów LG, Wing 5G nie wymaga dołączania ekranu. Per a raport bieżącyDodatkowy ekran odchyla się z dolnej części okna głównego i jest do niego prostopadły, dzięki czemu można wykonywać wiele zadań jednocześnie.

Główny wyświetlacz powinien mieć 6,8 cala, a drugi 4 cale. Jest podobno zasilany przez Snapdragon 765G, który będzie wyposażony w 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Oczekuje się, że będzie miał potrójną konfigurację aparatu z głównym czujnikiem 64 MP.

Wyciekające elementy wewnętrzne nie są niczym przełomowym i podobnie określony LG Velvet zaczyna się od 599 USD w USA.
Z drugiej strony atrakcyjność LG Wing 5G polega na jego fantazyjnym wyglądzie i nie można oczekiwać, że firma nie pobierze premii za panel dodatkowy. LG podobno uważa, że ​​wyjątkowy współczynnik kształtu byłby wystarczającym powodem, aby pozwolić sobie na to urządzenie Programista XDABędzie kosztować około 1000 USD.

Chociaż brzmi to trochę za dużo w przypadku telefonu obsługującego Snapdragon 765G, jest zdecydowanie smaczniejszy niż wcześniej podobno cena 1607 USD.

Urządzenie ma zostać wydane jesienią tego roku.

Inne szczegóły pozostają w tej chwili skąpe, ale ostatnio ujawnione filmy z pewnością wzbudziły naszą ciekawość. Plik pierwszy klip pokazuje, jak telefon może służyć do nawigacji i jednoczesnego odbierania połączeń. Drugi pokazuje, jak zabawne urządzenia można wykorzystać za swoje pieniądze.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *