Connect with us

Świat

Russell Brand opisuje „Russiagate” jako „demokratyczny spisek”

Published

on

R.Ussell Brand, hollywoodzki aktor, który stał się niezależnym komentatorem, zerwał ze swoją ogólnie lewą stroną, nazywając zarzuty, że kampania byłego prezydenta Donalda Trumpa kolaborowała z Rosją „demokratycznym spiskiem”.

Marka, która pochodzi z Wielkiej Brytanii, opublikowała Wideo na swoim kanale YouTube 23 września w odpowiedzi na komentarz na temat niedawnego oskarżenia Wielkiego Jury w śledztwie specjalnego radcy Johna Durhama w sprawie pochodzenia i prowadzenia rosyjskiego śledztwa.

„Czuję się zachwycony, zbity z tropu, zbity z tropu i zaskoczony tymi rewelacjami, że Russiagate jest demokratycznym spiskiem” – powiedział Brand.

Brand powiedział, że powszechna akceptacja w mediach zarzutów wysuniętych za pośrednictwem tajnego kanału elektronicznego między firmą Trumpa a rosyjskim Alfa Bank pod koniec kampanii z 2016 roku nie sugeruje, że społeczeństwo ma zdrowy stosunek do prawdy. Marka konkretnie odpowiedziała i odniosła się do wpis na blogu napisany przez dziennikarza Glenna Greenwalda.

Akt oskarżenia, zwrócony przez wielką ławę przysięgłych w tym miesiącu, oskarża Michaela Sussmanna, byłego adwokata z kancelarii Perkins Coie, o fałszywe poinformowanie czołowego prawnika FBI, że był w imieniu menedżera ds. technologii i kampanii Hillary Clinton podczas spotkania w Wrzesień 2016, gdzie podzielił się wskazówką na temat rzekomego związku Alfa Bank z Trumpem.

Słodki mężczyzna nie przyznał się do winy pod zarzutem okłamania FBI w piątek, przy czym prawnicy twierdzą, że nigdy nie powiedział, że nie ma klientów i jest reprezentowany tylko technik na spotkaniu pięć lat temu.

MARKA RUSSELL: WIELKIE TECHNOLOGIE I MEDIA ZGŁOSIŁY HISTORIĘ HUNTERA BIDENA „PONIEWAŻ NIE CHCIELI WPŁYWAĆ NA GŁOSOWANIE”

FBI zbadało ustalenia małej grupy informatyków łączącej imperium biznesowe Trumpa z powiązanym z Kremlem bankiem w Moskwie, ale nie mogło znaleźć żadnych dowodów na ich poparcie, powiedział generalny inspektor Departamentu Sprawiedliwości raport na koniec 2019 r.. Alfa Bank również zaprzeczył twierdzeniom.

READ  Kongres pyta, czy Iran zapłaci Amerykanom za wpływanie na politykę Bidena

Po zakończeniu głośnego śledztwa w pierwszej połowie 2019 r. zespół specjalnego doradcy Roberta Muellera nie znalazł żadnego kryminalnego spisku między zwycięską kampanią Trumpa a Rosją, ale pogląd, że istnieje koordynacja z Kremlem Nigdy tak naprawdę nie wyblakło. Teraz, mniej więcej dwa i pół roku później, Durham finalizuje śledztwo w sprawie pochodzenia i przebiegu śledztwa w Rosji.

„Pamiętam, że było to postrzegane jako kluczowa kwestia. … Zostało to omówione w taki sposób, jakby był to tylko absolutny fakt – powiedział Brand, bardziej niż rozczarowujący, ponieważ zaczynasz kwestionować i kwestionować inne rzeczy, które mogą nie być prawdziwe. Kiedy zdasz sobie sprawę, że ludzie tworzą pewne prawdy, aby aby osiągnąć określone cele i cele, przekonanie, że ich integralności można zaufać, w oczywisty sposób zanika.”

„To samo w sobie jest problemem na tyle poważnym, że wzbudza niepokój, ale co jeszcze jest do zrozumienia?” on dodał. „Myślę, że to, co myślę, sugeruje mi – sugeruje, że wszystko jest jakimś konstruktem. Wszystkie informacje sprzedawane i udostępniane są niewiarygodne, przychodzą z edyktami i pomysłami dogodnymi dla tych u władzy, a prawda jest po prostu stracona i jest po prostu nieistotna dla korzyści”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ OD EGZAMINATORA Z WASZYNGTONU

Brand, który powiedział, że nie jest zwolennikiem Trumpa, doszedł do wniosku, że obie strony „nie mają i nigdy nie będą miały wartości dla zwykłych ludzi, takich jak ty i ja, dopóki do tego czasu relacje między rządem, mediami, wielkimi technologiami i wielkim biznesem nie zostaną odpowiednio zbadane”. jest prawdziwą regulacją, dopóki nie będzie zobowiązania do autentyczności, prawdy i otwartości.”

Filmy z Washington Examiner

Słowa kluczowe: Aktualności, Dochodzenie w Rosji, oskarżenie, Prezydent Trump, Hillary Clinton

Autor oryginalny: Wirginia Abram

READ  Chiny ubiegają się o przystąpienie do transpacyficznego paktu handlowego w celu wzmocnienia swojej pozycji gospodarczej

Pierwotna lokalizacja: Russell Brand opisuje „Russiagate” jako „demokratyczny spisek”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *