Connect with us

technologia

Możesz teraz ustawić się w kolejce, aby kupić PS5 od Sony

Published

on

Prawie rok po debiucie PlayStation 5 pozostaje notorycznie trudne do zdobycia. Sony jest jednak jednym z najbardziej niezawodnych sprzedawców, jeśli chodzi o uzupełnianie konsoli, a firma często otwiera kolejkę online dla klientów, którzy nie mają nic przeciwko czekaniu na szansę zdobycia konsoli nowej generacji Sony.

Jeśli chcesz spróbować ponownie, Sony ponownie otworzyło linię zamówienia PS5 na dyskach i Cyfrowa edycja PS5 za pośrednictwem swojego bezpośredniego sklepu. Nie musisz aktualizować strony docelowej, gdy tam dotrzesz — po prostu poczekaj — ale zalecamy przygotowanie informacji o koncie PlayStation Network na wypadek, gdybyś otrzymał miejsce do kupienia po zakończeniu odliczania.


PlayStation 5

Graj zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne na PS4 i PS5 na flagowej konsoli nowej generacji Sony, która zawiera napęd dysków.


Cyfrowa edycja PlayStation 5

Wersja cyfrowa PS5 kosztuje 400 USD. W porównaniu do PS5 ta konsola kosztuje 100 dolarów mniej i nie zawiera napędu Blu-ray.

Podczas gdy czekasz …

Jeśli uda Ci się wykonać kopię zapasową PS5 – lub po prostu chcesz się na to przygotować – jest kilka gier i dodatkowe Akcesoria do rozważeniałącznie z Zestaw słuchawkowy Pulse 3D firmy Sony, ten kosmiczny czerwony kontroler DualSensei jedna z najlepszych gier roku: Pętla śmierci.


Kosmiczny czerwony kontroler DualSense

Podobnie jak oryginalny kontroler DualSense, model kosmiczny czerwony ma adaptacyjne wyzwalacze i dotykowe sprzężenie zwrotne, ale z żywym czerwono-czarnym wzorem.


Zestaw słuchawkowy Sony Pulse 3D

Własny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sony do gier, który ma zademonstrować efekt dźwiękowy 3D z PS5, działa również na PS4.


Ratchet & Clank: Rift Apart

Najnowsza przygoda od Insomniac Games w Grzechotka i brzęk Serial to najzabawniejszy do tej pory wpis. Jest to również pierwsza wersja wydana na PS5 i jest zarówno pokazem niesamowitej grafiki, jak i szybkości ładowania.


Pętla śmierci

Najnowsze wydanie od Arcane Studios – zespół, który za nim stoi ofiara oraz Zhańbiony – jest arcydziełem pod wieloma względami, otwartą tajemnicą, która jest ekscytująca, pełna akcji i ma odpowiednią ilość dziwności.

READ  Smartfony Pixel otrzymują nowe domyślne dzwonki i dźwięki alarmowe
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *