Connect with us

Gospodarka

Rosyjski sinolog: w ciągu 10-15 lat Bałkany i Polska będą chciały dołączyć do Rosji – Novinite.com

Published

on

Rosyjski sinolog: w ciągu 10-15 lat Bałkany i Polska będą chciały dołączyć do Rosji – Novinite.com

W ciągu 10, 15, 20 lat w Europie pojawi się 200-milionowa rosyjskojęzyczna społeczność, która może rościć sobie pretensje do Bałkańy i Polska.

Tak powiedzieli Rosyjski sinolog (specjalista od języka i kultury chińskiej) Nikołaj Wawiłow podczas udziału w propagandowym programie Władimira Sołowjowa w państwowej telewizji „Rosja 1”.

To się dzieje. Z jednej strony jest wiele powodów do rozpaczy dla wielu ludzi, ale jeśli spojrzeć na to z góry, Rosja triumfalnie walczy z co najmniej 1 miliardem ludzi w zachodnim świecie. A w ciągu tego roku zachodniemu światu nie udało się stawić czoła Rosji. Jakiekolwiek zwykłe Rosyjski zgodzi się ze mną. Mamy ciepłą wodę, jedzenie, pracę, działa transport, działa metro, dostajemy pensje i rozwijamy się. Nasza gospodarka się zmienia. W rzeczywistości jest to triumf Rosji„.

Według Wawiłowa nie powinno być mowy o izolacji Rosji ”zwłaszcza po zwycięstwie Chin i Rosji, Indii, Azji Południowo-Wschodniej, Afryki i Ameryki Łacińskiej”.

O jakiej izolacji Rosji możemy mówić, triumfalnie wygrywając naszą wielką i zakrojoną na szeroką skalę wojskową operację specjalną? A teraz do dialektów – jestem filologiem. Jednym z nich jest dialekt ukraiński Rosyjski Język. Nie ma „języka ukraińskiego”. Jest tylko „dialekt ukraiński”. Nie ma różnicy, w pełni rozumiemy je ze słuchu. Dwa tygodnie wystarczą, aby nauczyć się tego dialektu„.

To sinolog potem zaczął tłumaczyć, dlaczego Zachód boi się Rosji

Tak, wróg jest przed Moskwą i Petersburgiem. Ale w rzeczywistości, jeśli Zachód nie będzie mógł czegoś z tym zrobić w ciągu następnych kilku dekad, w ciągu następnych 10, 15, 20 lat, odzyskamy kontrolę nad tymi obszarami. Wszystkie te narody, które określają się jako niezależne, napłyną do wielkich Rosyjski Dom. Co to znaczy? W Europie, która liczy 500 milionów ludzi, może powstać rosyjskojęzyczna społeczność licząca 200 milionów ludzi, którzy mówią jednym językiem i mogą bezpiecznie dochodzić praw do języka rosyjskiego Bałkańy, Polska i inne. Niemców jest 80 milionów – z Turkami, Arabami, Pakistańczykami. Brytyjczyków jest 60 milionów – z Pakistańczykami i innymi. Dlatego w Europie Wschodniej pojawi się hegemon. Widzimy, że Zachód nic nie może zrobić. Gigantyczna społeczność powstanie w ciągu najbliższych 10-15 lat„.

Co to znaczy?Wawiłow zadaje sobie pytanie i odpowiada:

Zrzucimy stary, 20-30-letni, zużyty strój globalizmu. Musimy ją zastąpić nową ideologią, nowym światopoglądem, nowymi strukturami społecznymi, nowymi strukturami polityki wewnętrznej, życia publicznego, strukturami politycznymi i innymi„.

konsekwencje nowinit.com na Świergot oraz Facebook

Napisz do nas [email protected]

Informacja o tym na Български – nowinit.bg

/Klub Z

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *