Connect with us

Świat

Rosja. Napastnik zastrzelił pasażerów i przystanek autobusowy przy autobusie. Trzy osoby nie żyją

Published

on

Trzy osoby zginęły w regionie Niżnego Nowogrodu w europejskiej Rosji od uzbrojonego napastnika, który zestrzelił autobus z pasażerami i przystanek autobusowy, poinformowała policja i komisja śledcza. 18-letni sprawca ukrywał się. Nie został jeszcze schwytany.

Do tragedii doszło w mieście Bolszehorłowskoye w obwodzie Niżnym Nowogrodzie. 18-latek „otworzył ogień do przystanku komunikacji miejskiej i przystanku autobusowego” i uciekł, poinformowała policja. Regionalne struktury policji zgłosiły cztery zgony. Komisja śledcza Federacji Rosyjskiej poinformowała, że ​​autobus zabił trzy osoby. Trzy inne osoby są kontuzjowane, ich obrażenia są klasyfikowane jako umiarkowane.

Zobacz też

Rosja. Napastnik strzelił do autobusu i przystanku

Na kanale Baza w programie Telegram Messenger opublikowano informację, że napastnikiem jest 18-letni mieszkaniec Niżnego Nowogrodu. Portal informacyjny nn.ru, który relacjonował wydarzenia w Niżnym Nowogrodzie, podał, powołując się na mieszkańców, że napastnik strzelał do swoich bliskich.

Według telewizji Rossija 24, sprawca czekał, aż ludzie wysiądą z autobusu, a następnie otworzył ogień. Wszczęto postępowanie karne.

Czy chcesz regularnie sprawdzać takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Policja poinformowała we wtorek, że 18-latek został znaleziony martwy. Ciało znaleziono na zalesionym terenie w Bolszeorłowskoje. Śledczy uważają, że popełnił samobójstwo.

Rosyjskie media podają, że nazywa się Daniil Monachow. Motywy działań są nieznane. W ramach egzaminu zostanie przeprowadzone pośmiertne badanie psychiatryczne.

RadioZET.pl/PAP

READ  Chiny twierdzą, że przeprowadziły „patrol zamieszek” na Tajwanie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.