Connect with us

technologia

Amazon Prime Day 2020 – Najlepsze oferty na gry Nintendo Switch, konsole, karty micro SD i nie tylko

Published

on

To znowu ta magiczna pora roku, Amazon Prime Day! Ta coroczna impreza odbywa się zwykle na początku roku (odbyła się w lipcu ubiegłego roku), ale jak się przekonaliśmy później w tym roku, 2020 lubi robić rzeczy trochę inaczej!

Pomijając opóźnienia, Amazon Prime Day 2020 okaże się najlepszy z dotychczasowych, a ponieważ Nintendo wkrótce zmierzy się z konkurencją ze strony nowych konsol PS5 oraz Xbox Series X i S nowej generacji, z pewnością zobaczymy świetne oferty na Nintendo Switch – Pakiety konsol, gry i akcesoria w ten Prime Day.

Poniżej znajdują się najlepsze oferty Nintendo Prime Day 2020 w Wielkiej Brytanii i USA. Będziemy regularnie aktualizować tę stronę, gdy pojawią się i znikną nowe oferty Nintendo. Więc dodaj stronę do zakładek i spróbuj ponownie, jeśli szukasz okazji do Switch.

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi. Kiedy więc na nią klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze oświadczenie o FTC.

Jakie są daty Prime Day 2020?

Pomimo swojej nazwy Amazon Prime Day faktycznie trwa 48 godzin. Oferty są aktywne 13 i 14 października.

Co obejmuje wyprzedaż Prime Day 2020?

Jeśli chodzi o Nintendo, wszystkiego po trochu. Istnieje wiele ofert na konsole, gry, karty micro SD, kontrolery i wiele więcej.

Prime Day 2020 – Wszystkie aktualne oferty

Poniżej znajduje się pełna lista wszystkich aktualnych ofert aktywnych w Prime Day. Będziemy aktualizować ten przewodnik, jeśli coś się zmieni.

Pakiety konsoli Nintendo Switch – Prime Day 2020

UK oferuje:

Gry Nintendo Switch – Prime Day 2020

UK oferuje:

Steruj kontrolerem

UK oferuje:

Zmień akcesoria

UK oferuje:

Karty Micro SD – Prime Day 2020

UK oferuje:

READ  Problem prywatności Apple - POLITICO

Daj nam znać, jeśli kupujesz konsolę Nintendo Switch lub inną gratkę dla siebie lub bliskiej osoby podczas tegorocznej wyprzedaży Prime Day, dodając komentarz poniżej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *