Connect with us

Sport

Robert Lewandowski pozwał Cezarego Kucharskiego. Twój konflikt zostanie rozstrzygnięty w sądzie

Published

on

  • Niemiecki „Die Welt” opublikował nowe fakty dotyczące konfliktu Lewandowskiego z Kucharskim. Agent miał szantażować piłkarza
  • „Die Welt” otrzymał list od prawnika Lewandowskiego – Profesor Tomasz Siemiątkowskia, który poinformował o kontakcie Kucharskiego z dziennikarzem „Der Spiegel”
  • Według niemieckich dziennikarzy Lewandowscy złożyli oficjalny pozew. Więc sprawa zostanie rozstrzygnięta w sądzie
  • Więcej takich historii znajdziesz na stronie głównej Onet.pl

Niedawno pismo „Der Spiegel” zarzuciło Lewandowskiemu przedawnienie umowy o prawach do reklamy, co pozwoliło uniknąć wielu milionów podatków. Cezary Kucharski wcześniej złożył raport do fiskusa i jednocześnie zażądał od piłkarza 39 mln zł. Jego zdaniem napastnik Bayernu Monachium błędnie rozważył transfery na konto RL Management swojej firmy. Pieniądze miały być przeznaczone na cele osobiste, mimo że zostały przelane na konto firmowe. Lewandowski oczywiście wszystkiemu zaprzeczył i oświadczył, że podejmie kroki prawne przeciwko byłemu agentowi.

Według zagranicznych mediów, Kucharski został oficjalnie pozwany, a jego spór z Lewandowskim jest rozstrzygany w sądzie. Koło „Lewy” od początku podkreślało niewinność gracza, teraz ma on okazję to udowodnić na sali sądowej. Kilka tygodni temu niemieccy dziennikarze poinformowali, że Lewandowski i jego doradcy uznali wniosek Kucharskiego za bezzasadny i odrzucili wszystkie zarzuty. Ponadto polski napastnik zarzuca byłemu menadżerowi szantaż, zniesławienie i nękanie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.