Connect with us

technologia

Konsole PS5 są obecnie obciążone mediami i wpływami

Published

on

Aktualizować: Wiele innych sklepów dołącza teraz do zabawy na PS5. Wygląda na to, że wiele amerykańskich mediów otrzymuje konsole PS5, z których wiele udostępnia zdjęcia pudełka na kanałach społecznościowych. Miejsca takie jak Polygon, GamesRadar, Washington Post i inne drażniły fanów na Twitterze:


Oryginalna historia: Trzymaj się swojego tyłka: Sony najwyraźniej wysyła PlayStation 5, aby wybrać multimedia.

Widzieliśmy, jak niektórzy publikowali swoje zdjęcia za pomocą kontrolera DualSense PS5 – Piłkarz Robert Lewandowski pozował z padem na Instagramie – ale teraz wygląda na to, że japoński gigant przenosi konsolę do bardziej odpowiednich miejsc i osób. Przykład: Austin Evans, YouTuber, który specjalizuje się w technicznych filmach, opublikował wczoraj:

Niedawno Jeff Bakalar z CNET udostępnił GIF PS5 w opakowaniu detalicznym, po raz pierwszy widzieliśmy fizyczne opakowanie „w ciele”.

Wydaje się, że to tylko kwestia czasu, zanim niektóre sklepy podzielą się swoimi przemyśleniami na temat PS5. Najwyższy czas – konsola wystartuje za kilka tygodni. Czy nie możesz się doczekać, aby opisać PS5 z mediów z gry? Przygotuj się w komentarzach poniżej.

READ  Apple rozszerza funkcję aplikacji pogodowej „Jakość powietrza” z iOS 14.7 na inne kraje
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *