Connect with us

Świat

Ricky Martin stoi w obliczu zakazu zbliżania się w Puerto Rico

Published

on

Ricky Martin stoi w obliczu zakazu zbliżania się w Puerto Rico

SAN JUAN, Portoryko (AP) – Sędzia wydał zakaz zbliżania się do portorykańskiej supergwiazdy Ricky’ego Martina, poinformowała w sobotę policja.

Nakaz został podpisany w piątek, a władze odwiedziły ekskluzywną dzielnicę w mieście Dorado na północnym wybrzeżu, w której mieszka piosenkarz, aby spróbować wypełnić zamówienie, powiedział agencji Associated Press rzecznik policji Axel Valencia.

„Do tej pory policja nie była w stanie go znaleźć” – powiedział Valencia.

Publicysta Martina nie odpowiedział od razu na komentarz.

Nie od razu wiadomo było, kto wystąpił o nakaz. Valencia powiedział, że nie może podać dalszych szczegółów, ponieważ nakaz został złożony zgodnie z ustawą o przemocy domowej Portoryko.

El Vocero, dziennik z Portoryko, powiedział, że nakaz stwierdza, że ​​Martin i druga strona są datowani na siedem miesięcy. Raport przytacza nakaz mówiący o tym, że podzielili się dwa miesiące temu, ale składający petycję twierdzi, że Martin nie zaakceptował podziału i był widziany w pobliżu domu składającego petycję co najmniej trzy razy.

„Składający petycję obawia się o swoje bezpieczeństwo” – zacytował rozkaz El Vocero.

AP nie otrzymał kopii zamówienia.

Valencia powiedziała, że ​​nakaz zabrania Martinowi kontaktowania się lub dzwonienia do osoby, która go złożyła, a sędzia później zdecyduje na rozprawie, czy nakaz powinien zostać utrzymany, czy uchylony. Dodał, że zamówienia realizowane są zazwyczaj przez co najmniej miesiąc.

Valencia zauważyła, że ​​osoba ubiegająca się o wydanie nakazu nie skontaktowała się z policją, co skłoniłoby prokuratorów do ustalenia, czy istnieje wystarczająca ilość dowodów, by postawić zarzuty. Wniosek trafił raczej bezpośrednio do sądu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *