Connect with us

Świat

Ricky Martin stoi w obliczu zakazu zbliżania się w Puerto Rico

Published

on

SAN JUAN, Portoryko (AP) – Sędzia wydał zakaz zbliżania się do portorykańskiej supergwiazdy Ricky’ego Martina, poinformowała w sobotę policja.

Nakaz został podpisany w piątek, a władze odwiedziły ekskluzywną dzielnicę w mieście Dorado na północnym wybrzeżu, w której mieszka piosenkarz, aby spróbować wypełnić zamówienie, powiedział agencji Associated Press rzecznik policji Axel Valencia.

„Do tej pory policja nie była w stanie go znaleźć” – powiedział Valencia.

Publicysta Martina nie odpowiedział od razu na komentarz.

Nie od razu wiadomo było, kto wystąpił o nakaz. Valencia powiedział, że nie może podać dalszych szczegółów, ponieważ nakaz został złożony zgodnie z ustawą o przemocy domowej Portoryko.

El Vocero, dziennik z Portoryko, powiedział, że nakaz stwierdza, że ​​Martin i druga strona są datowani na siedem miesięcy. Raport przytacza nakaz mówiący o tym, że podzielili się dwa miesiące temu, ale składający petycję twierdzi, że Martin nie zaakceptował podziału i był widziany w pobliżu domu składającego petycję co najmniej trzy razy.

„Składający petycję obawia się o swoje bezpieczeństwo” – zacytował rozkaz El Vocero.

AP nie otrzymał kopii zamówienia.

Valencia powiedziała, że ​​nakaz zabrania Martinowi kontaktowania się lub dzwonienia do osoby, która go złożyła, a sędzia później zdecyduje na rozprawie, czy nakaz powinien zostać utrzymany, czy uchylony. Dodał, że zamówienia realizowane są zazwyczaj przez co najmniej miesiąc.

Valencia zauważyła, że ​​osoba ubiegająca się o wydanie nakazu nie skontaktowała się z policją, co skłoniłoby prokuratorów do ustalenia, czy istnieje wystarczająca ilość dowodów, by postawić zarzuty. Wniosek trafił raczej bezpośrednio do sądu.

READ  Iran mówi, że były brytyjski dyplomata wśród kilku zatrzymanych obcokrajowców
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.