Rewelacyjny wicemistrz w Premier League! Był jedynym, który wygrał wszystkie mecze

Przez długi czas wydawało się, że to zderzenie Leicester City z Aston Villą będzie pierwszym bezbramkowym w tym sezonie Premier Leagueale tak nie było. Wszystko za sprawą świetnego strzału Rossa Barkleya w 91. minucie – wypożyczonego zawodnika Chelsea Trafił w prawy dolny róg bramki Kaspera Schmeichela z około 25 metrów.

Obejrzyj wideo
Sebastian Walukiewicz zaliczył swoją pierwszą asystę w Serie A. [ELEVEN SPORTS]

Aston Villa To pierwszy raz od 90 lat, kiedy wygrasz pierwsze cztery mecze w najwyższej lidze angielskiej! Drużyna Deana Smitha jest jedyną, która wygrywa wszystkie mecze, ale jest tylko wicemistrzem, ponieważ rozegrała jeden mecz mniej (Manchester City został przełożony) – mają 12 punktów, o jeden mniej niż lider Everton, który grał w Derby 2 w sobotę : 2 remisy z Liverpoolem. Trzecie miejsce zajęli „The Reds” z 10 punktami, a za nimi Leicester i Arsenal z 9 punktami.

Aston Villa z trudem uratowała się przed spadkiem z Premier League

Wspaniałe usposobienie Aston Villi jest wielkim zaskoczeniem, ponieważ ten zespół walczył o utrzymanie się przez ostatnie kilka minut do końca. Premier LeagueNa 17. miejscu miał tylko punkt przewagi nad Bournemouth 18 dzięki remisowi 1: 1 z United (1: 1) w ostatniej rundzie.

W tym sezonie Aston Villa pokonała Sheffield United u siebie (1: 0) i Liverpool (7-2), a na wyjazdach wygrali z Fulham (3-0) i Leicester City (1-0), dzięki czemu ma doskonały rekord bramkowy 12-2. Najlepszymi strzelcami drużyny są Ollie Watkins (wypożyczony z Brentford) z pięcioma bramkami i reprezentant Anglii Jack Greralish z czterema bramkami.

Przeczytaj także:

READ  Indyjskie kobiety dominują na ringu podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Boksie z 7 złotymi medalami Boxing News