Connect with us

technologia

Dokumenty Microsoft potwierdzają futurystyczne plany powierzchni

Published

on

Rzadko się je widzi Urządzenie Microsoft Surface awansować bez jego Sworzeń powierzchniowy. Jest to kluczowa rola, o której zespół Surface regularnie mówi, i jest to obszar, który jest dojrzały do ​​innowacji. Najnowsze szczegóły pokazują, że prace nad stworzeniem inteligentniejszego pióra trwają.

Szczegóły pochodzą z patentu „Pióro do aktywacji Zero Force„I opisuje system poprawiający zdolność pióra Surface do rozpoznawania, kiedy przełączyć się w tryb koloru. Raporty Mayank Parmar::

„… Microsoft twierdzi, że pióro nadal używa wibrującej końcówki, aby określić, kiedy ma miejsce kontakt z powierzchnią. Opatentowany Surface Pen jest również wyposażony w kapsułkę, która minimalizuje ruch trzonu i utrzymuje go równolegle do długości pióra.

„Końcówka ma dwie anteny, a jedna jest połączona z trzonkiem za pomocą metalowej szyny. W końcówce znajduje się również nadajnik, który wykrywa położenie końcówki pióra, a następnie szybko przełącza się w tryb koloru”.

Microsoft Surface Vision zawsze opierał się na różnych trybach pracy. Pomyśl o Surface Pro 2-w-1 z odłączanymi klawiaturami, które umożliwiają korzystanie z tabletu z wejściem QWERTY i bez niego. Pamiętasz wspaniałą funkcję Surface Book dla laptopa z całkowicie odłączanym ekranem? Nawet w laptopie Surface, który nie ma fizycznej transformacji, możesz przełączać się między wprowadzaniem pióra i ruchami gładzika. Surface to wiele trybów, między którymi można szybko i łatwo przełączać się.

Obejmuje to pióro Surface.Istnieją dwa rodzaje zastosowań. Pierwszym z nich jest bardziej tradycyjne podejście do komputerów oparte na piórze, w którym pomysły myszy lub gładzika są replikowane w terenie. Drugi tryb to tryb koloru, w którym twój artystyczny talent może uzyskać przewagę.

Naturalnym kolejnym krokiem firmy Microsoft jest umożliwienie piórze Surface lepszego zrozumienia, kiedy należy przełączać tryby, zmniejszenia opóźnienia w przełączaniu trybów i stworzenia „magicznego” doświadczenia w mieszaniu trybów pióra i kolorów.

Jak zawsze, opublikowany patent pokazuje kierunek, w jakim podąża firma w rozwoju sprzętu, ale nie gwarantuje, że technologia będzie używana na urządzeniach konsumenckich. Jednak niektóre patenty są bardziej podatne na ujawnienie niż inne. Wydaje się, że to coś, co zobaczymy w najbliższej przyszłości.

Przeczytaj więcej o najnowszych problemach z Surface Duo teraz …

READ  Zuckerberg potępia monopol Apple na „stranglehold” Twojego iPhone'a
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *