Connect with us

Najważniejsze wiadomości

RETN wzmacnia obecność Polski dzięki nowemu PoP

Published

on

RETN wzmacnia obecność Polski dzięki nowemu PoP

Nowy PoP w Gdańsku w Artnet Data Center oferuje lepszą łączność z Warszawą, Poznaniem i dalej do Berlina. Ta wiadomość oznacza 12. polski PoP RETN, zapewniający krajowe i międzynarodowe opcje łączności klientom hurtowym, dostawcom usług internetowych i przedsiębiorstwom.

„To znaczący kamień milowy w ciągłym zaangażowaniu RETN w poprawę łączności sieciowej w Polsce, po niedawnej rozbudowie naszego pierścienia światłowodowego warszawskiego metra i utworzeniu nowego połączenia z Poznaniem i Berlinem” – powiedziała Amy Bajer, dyrektor zarządzająca RETN Poland & CEE.

„Te strategiczne lokalizacje umożliwiają nam świadczenie kompleksowych usług przesyłania danych, niezawodnego dostępu do Internetu (DIA), Cloud Connect, Wavelength, L2 i L3 VPN oraz IP w Europie i Azji, wykorzystując połączenia do wszystkich naszych istniejących punktów PoP w tych regionach”.

Gdańsk jest największym miastem w Polsce i jest siedzibą Portu Gdańsk, największego portu kontenerowego na Morzu Bałtyckim, co czyni go ważnym rynkiem dla firmy.

Cały obszar metropolitalny Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) jest obecnie objęty naszą rozbudowaną siecią RETN.

W powiązanych wiadomościach w grudniu RETN zrezygnował ze swojej najnowszej trasy sieciowej, łączącej Hongkong z Singapurem za pośrednictwem podmorskiego kabla Asia-Pacific Gateway.

Nowa trasa jest częścią azjatyckiej strategii RETN w zakresie łączności, w której centralną rolę odgrywają skupienie się na kliencie oraz znaczenie redundancji i niezawodności.

READ  Kibice Węgier wykluczeni z kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Polsce po bałaganie podczas meczu z Anglią na stadionie Wembley | Wiadomości piłkarskie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *