Connect with us

technologia

Rejestracja na Morską Technologię Rozpoznania i Nadzoru 2022 jest już możliwa

Published

on

Raporty SMi Group: VII doroczna Konferencja Technologii Rozpoznania Morskiego i Nadzoru odbędzie się w lutym 2022 roku.

LONDYN, WIELKA BRYTANIA, 8 października 2021 /EINPresswire.com/ – Grupa SMi z dumą ogłasza swój siódmy rocznik Technologia rozpoznania i nadzoru morskiego Konferencja w dniach 2-3 lutego 2022, Londyn Wielka Brytania. Konferencja w 2022 r. skupi się na podnoszeniu świadomości w dziedzinie morskiej poprzez rozwój i integrację innowacyjnych technologii.

CO NOWEGO W PROGRAMIE?

Przewodniczy jej emerytowany kontradmirał Nick Lambert, były brytyjski National Hydrographer, Royal Navy oraz współzałożyciel i dyrektor NLA International.
Tematy i platformy konferencji 2022, które zostaną omówione to: Space-based ISR, Airborne Platforms & Operations, C4ISTAR, Bezzałogowe Systemy Morskie, Platformy Hydrograficzne i wiele innych.

Zainteresowane strony mogą zarejestrować się pod adresem www.maritime-recon.com/EIN i skorzystaj z oferty Early Bird, aby zaoszczędzić 400 funtów, która wygasa 29 października 2021 r.
Pierwszego dnia odbędą się dwie kluczowe odprawy od brygadiera Johna Reada, zastępcy dyrektora ds. zdolności morskich Royal Navy na temat „Zapewnianie zdolności rozpoznawczych Royal Navy poprzez rozwój systemów nowej generacji” i kontradmirała (UH) Krzysztofa Jaworskiego, dowódcy komponentu morskiego Dowództwa Marynarki Wojennej RP na temat „Utrzymanie i rozwój zdolności NATO ISR na Morzu Bałtyckim: nauczanie i dowodzenie Marynarką Wojenną RP”.

Najważniejsze punkty konferencji to:
• Przeprowadzka do Londynu po raz pierwszy w historii imprezy, z nową lokalizacją oferującą nowy strategiczny cel
• Odprawy wojskowe z Wielkiej Brytanii, Polski, Hiszpanii, USA, Belgii, Szwecji, Kanady, Australii, NATO i nie tylko
• Zróżnicowany i specyficzny zakres tematów, w tym wyjątkowy nacisk na świadomość obszarów morskich w przestrzeni kosmicznej, bezzałogowe systemy morskie, tradycyjne platformy ISTAR i czujniki na morzu
• Możliwość spotkania i nawiązania kontaktu z wiodącymi dostawcami rozwiązań w dziedzinie morskiego ISR podczas ponad 4 godzin dedykowanego czasu sieci

READ  Tutaj znajdziesz wszystko, co zostało ogłoszone podczas najnowszego Indie World Showcase Nintendo • Eurogamer.net

Opierając się na sukcesach z poprzednich lat, 7. Doroczna Konferencja Technologii Rozpoznania i Nadzoru Morskiego SMi zaprasza rzeczników wojskowych i rządowych kraju przyjmującego, rzeczników międzynarodowych wojskowych i rządowych oraz ekspertów branżowych, aby przedstawić najważniejsze informacje i prezentacje na temat najnowszych osiągnięć.
Zobacz agendę i listę prelegentów tutaj: www.maritime-recon.com/PR1EIN

W przypadku zapytań o sponsoring i wystawę, prosimy o kontakt z Sadią Malick, dyrektorem, pod numerem +44 (0) 20 7827 6748 lub [email protected]
W przypadku pytań ze strony mediów prosimy o kontakt z Nisha Poyser Reid pod numerem +44 (0) 20 7827 6020 lub [email protected]

Siódma doroczna technologia rozpoznania i nadzoru morskiego
2-3 lutego 2022
Londyn, Wielka Brytania
www.maritime-recon.com/PR1EIN
#MaritimeReconSMi

Złoty Sponsor: General Atomics Aeronautical Systems, Inc.

—KOŃCZYĆ SIĘ—
O Grupie SMi:
Założona w 1993 roku, SMi Group jest globalną firmą zajmującą się produkcją wydarzeń, specjalizującą się w konferencjach business-to-business, warsztatach, kursach mistrzowskich i społecznościach internetowych. Tworzymy i realizujemy wydarzenia w obronności, bezpieczeństwie, energetyce, mediach, finansach i farmacji. Jesteśmy dumni z tego, że mamy dostęp do najbardziej wybiegających w przyszłość liderów opinii i wizjonerów, którzy pozwalają nam zjednoczyć nasze społeczności, aby uczyć się, angażować, dzielić się i nawiązywać kontakty. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz http://www.smi-online.co.uk.

Nisza
SMI
+44 2078276020
napisz do nas tutaj
Odwiedź nas w mediach społecznościowych:
Świergot

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *