Connect with us

Sport

Raport podaje kierunek dla okręgów straży pożarnej News, Sports, Jobs

Published

on

POLSKA – Czwartkowa prezentacja w Zachodnim Okręgu Pożarniczym utoruje drogę do dyskusji.

„To jest punkt wyjścia” – powiedział szef straży pożarnej David „Chip” Comstock.

Spotkanie to nie było zgromadzeniem publicznym, ale raczej „informacyjnym”, powiedzieli funkcjonariusze straży pożarnej.

Obecni byli głównie strażacy. Nie podjęto żadnych działań.

Rozmowa w 2019 roku o finansach w okręgu pożarowym zaowocowała początkowo audytem wykonania, w ramach którego zbadano mocne i słabe strony.

„To pierwsza faza opracowywania planu strategicznego” – powiedział Comstock.

Straż pożarna wydała 35 000 USD na badanie, które zostało przeprowadzone przez McGrath Consulting Group, Inc. z Illinois. W efekcie zarządowi udostępniono 146-stronicowy raport. Został wręczony członkom w czwartek.

Przeprowadzono przeglądy interesariuszy, w szczególności z radą powierniczą, kierownictwem i członkami straży pożarnej. Wywiady zostały przeprowadzone osobiście i telefonicznie.

Ogólnie rzecz biorąc, firma zidentyfikowała gromadzenie i przechowywanie danych, jedno centrum wysyłkowe, ulepszoną kadrę i przywództwo zespołowe jako kluczowe obszary, na których należy się skupić.

Innym zidentyfikowanym problemem były „połączenia porzucone” lub połączenia, na które nie można było odebrać. W 2019 roku bez odpowiedzi pozostało 12 proc., W pierwszych siedmiu miesiącach 2020 roku było to 7 proc.

Zdecydowano również, że potrzebny jest plan strategiczny, który będzie wspierany przez społeczeństwo, np. Szkoły – stwierdzili doradcy.

Stwierdzono również, że „sprzeczne dane”, jak twierdzi firma, nie dotyczą wyłącznie Western Reserve Fire District.

McGrath zaleca zarządzanie danymi w chmurze, wdrożenie programu kontroli jakości danych oraz ciągłe szkolenie w zakresie raportowania.

Raport mówi, że rozważenie pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin lub ratowników jest opcją pomocy w kwestiach kadrowych.

Podczas gdy urzędnicy okręgu straży pożarnej zgadzają się, że raport jest punktem wyjścia do ustalenia, w jaki sposób obszary departamentu mogą zostać ulepszone, Comstock i zastępcy komendanta straży pożarnej spotkali się, aby udzielić odpowiedzi na wstępną propozycję.

READ  Duży skok do przodu w lidze Manchesteru City. Chelsea przegrywa piłkę nożną w ostatnich kilku sekundach

W odpowiedzi grupa poprawiła błędy statystyczne, takie jak populacja czy wiek pojazdów.

McGrath powiedział, że sposób, w jaki firma doszła do wniosków, nie był „czarno-biały”.

W nadchodzących miesiącach prezes Western Reserve Fire District, Ed Kempers, powiedział, że spodziewa się powołania grup, które rozpoczną analizę raportu.

„Zajmie nam to tak dużo czasu, zanim wszystko się wyczerpie” – powiedział Kempers. „To jest proces. Może to zająć miesiące, lata. To przewodnik. “

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *