Connect with us

technologia

Najlepsze wódki super premium do brudnych martini

Published

on

Najlepsze martini z brudnej wódki oparte są na ultra czystej i jedwabiście gładkiej wódce super premium o odpowiedniej lepkości, ograniczonej słodyczy i zerowych przypaleniach. Z pozostałych składników przygotuj oliwki po włosku (castelvetrano), a wermut po francusku (castelvetrano).Noilly Prat); Jednak sukces tego koktajlu zawsze zależy od głównego ducha. Oto najlepsze wódki do mieszania najlepszego, brudnego martini:

Beluga Rosyjska szlachetna wódka

Wykonane z brandy słodowej i „miękkiej” wody z syberyjskich studni artezyjskich, a następnie pozostawione na 30 dni do odpoczynku, trzykrotnie filtrowane Beluga Rosyjska szlachetna wódka jest świeży jak zimowy dzień. Ta super miękka wódka ma bardzo niskie spalanie i mniejszą lepkość niż niektóre inne marki i dobrze komponuje się z wiadrami oliwkowej solanki, które są potrzebne w bardzo brudnym martini (iz pewnością jest wystarczająco podmiejska, aby napić się schłodzonego). Kolejny charakterystyczny znak wyższości tej wódki: brak kaca.

Wódka solna Syrenka

Wódka smakowa to poważny problem, jeśli chodzi o brudne martini. jednak na bazie zboża Wódka solna Syrenka Ze zrównoważonej destylarni Isle of Wight w niewielkich ilościach, pierwszej i jedynej destylarni na wyspie Wight w Anglii, dodaje się tylko najmniejszą nutę lokalnej soli morskiej, która faktycznie doskonale sprawdza się w brudnym martini. Naturalna, wyrazista sól pochodzi od lokalnego dostawcy Wight Salt i jest zbierany ręcznie z burzliwego południowego wybrzeża wyspy. Smak uderza w nos, co najlepiej widać pijąc tę ​​wódkę bezpośrednio, ale nawet przy najbrudniejszych martini wódka ta nie znika w tle. (Dodatkowe punkty za wspaniałą butelkę inspirowaną syreną).

Wódka powietrzna

Nowo wprowadzony duch jest uważany za pierwszego na świecie i jedynego ducha ujemnego pod względem emisji dwutlenku węgla Wódka powietrzna ma tylko dwa składniki: dwutlenek węgla i wodę. Każda butelka Air Vodka wykorzystująca najnowszą technologię odnawialnej energii słonecznej do destylacji dwutlenku węgla z atmosfery z tlenem jako jedynym produktem ubocznym powoduje usunięcie funta dwutlenku węgla z powietrza. Wódka Air jest wolna od zanieczyszczeń i wystarczająco rafinowana, aby wypić łyk. To wspaniały przykład neutralności, dzięki czemu jest idealną wódką do brudnego martini. Jaki inny koktajl pomoże Ci w walce ze zmianami klimatu?

Wódka U’Luvka

Nowoczesna reinterpretacja wódki historycznej, którą cieszyły się na dworach królewskich w Polsce w XVI i XVII wieku, to super premium U’Luvka Wódka otrzymała nagrody i wyróżnienia z całego świata. U’Luvka jest produkowana z polskiego żyta, pszenicy, jęczmienia i owsa i jest dwukrotnie filtrowana. Jest elegancki i charakterystyczny, o subtelnym, mocnym smaku i lekkiej lepkości, która dobrze komponuje się z brudnym martini.

READ  CD Projekt wypuszcza łatkę cyberpunkową, aby odzyskać zaufanie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *