Connect with us

Sport

Piknik z podziękowaniami dla Sił Bezpieczeństwa w Parku Polska | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Piknik z podziękowaniami dla Sił Bezpieczeństwa w Parku Polska |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / JT Whitehouse Technologie Komendy Miejskiej Policji w RP zostaną zaprezentowane podczas Pikniku Doceniania Sił Bezpieczeństwa, który odbędzie się 5 sierpnia w Poland Township Park w godzinach od 11:00 do 14:00. Tutaj szef policji Greg Wilson prezentuje drona.

Autor: JT WHITEHOUSE

Pisarz personelu

POLSKA – Technologie policji polonijnej zostaną zaprezentowane podczas sobotniego Pikniku Doceniania Sił Bezpieczeństwa w Parku Miejskim w Polsce.

Piknik odbędzie się w godzinach 11.00 – 14.00

W tym drugim dorocznym wydarzeniu zaprezentują się policja i straż pożarna, a także wiele technologii wykorzystywanych do ochrony społeczności.

Komendant polskiej policji Greg Wilson powiedział, że w latach 90. ratownicy zorganizowali akcję na parkingu Giant Eagle. Policja i straż pożarna ustawiły pojazdy, a ludzie podeszli, żeby się przywitać.

„To zniknęło na początku XXI wieku” – powiedział Wilson. „Kiedy objąłem stanowisko szefa, zdecydowałem się zorganizować piknik z podziękowaniami w naszym miejskim parku. Mamy taki piękny park, więc dlaczego z niego nie skorzystać?”

W zeszłym roku piknik odwiedziło ponad 400 osób. Jest nadzieja, że ​​w tym roku będzie ich jeszcze więcej.

„Wszyscy trzej powiernicy będą pracować przy grillach i robić hot dogi” – powiedział Wilson. „To, wraz z chipsami, ciasteczkami i zdrową przekąską owocową, będzie bezpłatne dla uczestników.”

W wydarzeniu wezmą udział także różne lokalne instytucje, które chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania mieszkańców gminy.

W pikniku wezmą udział przedstawiciele Direction Home of Eastern Ohio (Serving Adults with Disabilities), Biura Prokuratora Generalnego Ohio, przedstawiciel Biura Prokuratora Hrabstwa Mahoning, Rady ds. Zdrowia Psychicznego i Rekonwalescencji Hrabstwa Mahoning, Bezpiecznych Społeczności Hrabstwa Mahoning i Rise Recovery (leczenie i poradnictwo uzależnień), Biuro Szeryfa Hrabstwa Mahoning, Patrol Autostradowy Stanu Ohio, Polska Wieś, Grupa Zadaniowa ds. Egzekucji Prawa w Mahoning Valley, Amerykańska Straż Graniczna, a także Policja Miejska w Polsce i Wspólny Okręg Strażacki Western Reserve.

READ  FIFPro ostrzega, że ​​obciążenie pracą zawodników zwiększa ryzyko kontuzji, stresu i gorszych wyników

Wilson dodał, że jego dział będzie oferować nowe bezpłatne książeczki do kolorowania i zestawy identyfikacyjne dla dzieci. Powiedział, że w zestawie jest miejsce na odciski palców dziecka, aktualne zdjęcie i miejsce na kilka pasm włosów. Zestaw można przechowywać w domu. Jeśli dziecko kiedykolwiek zaginie, funkcjonariusz może otrzymać zestaw zawierający wszystkie informacje potrzebne do odnalezienia dziecka.

Innym elementem pikniku są grupy straży sąsiedzkiej. Wilson wygłosi prezentację na temat tworzenia i utrzymywania programu straży sąsiedzkiej.

„W zeszłym roku zorganizowaliśmy pierwszą straż sąsiedzką na obszarze Struthers Road/Park” – powiedział Wilson. „Mamy nadzieję rozwinąć tę kwestię”.

Piknik jest doskonałym miejscem do poznania osób udzielających pierwszej pomocy i dowiedzenia się więcej o oferowanych przez nie usługach. Cały piknik jest otwarty i bezpłatny dla mieszkańców i rodzin.

Organizacja takiego wydarzenia nie jest bezpłatna, ale dzięki kilku sponsorom korporacyjnym wydarzenie jest odpłatne. Wilson powiedział, że Armstrong, AQUA i Klub Polskich Kobiet przekazały pieniądze. Bar i grill sportowy Finish Line zapewnił hot dogi i bułki, a IEC (niezależni konsultanci ds. energii) zapewnili zestawy startowe dla dzieci.

Ostatnie stoisko na pikniku jest dla Wilsona bardzo ważne. Jest wolontariuszem w akcji ratowania zwierząt Every Dog Matters.

„Na zeszłoroczny piknik przywieźliśmy pięć szczeniąt z ratunku” – powiedział Wilson. „Cała piątka została adoptowana na pikniku. W tym roku będziemy mieli kolejnych pięciu, których uratowano tydzień temu. Mamy nadzieję, że ta piątka również znajdzie dom stały.”

„Piknik doceniający siły bezpieczeństwa to wydarzenie budujące społeczność, które sprzyja partnerstwu między służbami ratowniczymi a społecznościami, aby uczynić nasze dzielnice bezpieczniejszymi” – powiedział Wilson. „To wydarzenie wzmacnia relacje między sąsiadami a służbami ratowniczymi, przywracając jednocześnie prawdziwe poczucie wspólnoty”.

[email protected]

READ  Kolejne odwołane zawody Pucharu Świata w skokach! Polska gotowa do przejęcia

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *