Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Radisson Hotel Group otwiera pierwszy hotel Radisson Individuals w Polsce

Published

on

Radisson Hotel Group otwiera pierwszy hotel Radisson Individuals w Polsce

Andersia Hotel and Spa Poznań, członek Radisson Individuals

ludzie Radissona;

Radisson Hotel Group ogłosiła otwarcie Andersia Hotel & Spa Poznań, członka Radisson Individuals, co oznacza debiut marki w Polsce. Obecny portfel Grupy w Polsce składa się z 17 działających hoteli, aw nadchodzących miesiącach planowane są kolejne otwarcia w celu rozszerzenia portfela na rynku do 23 hoteli z ponad 5200 pokojami w eksploatacji i rozwoju.

Poznań przez wielu uważany jest za historyczną stolicę Polski i jedno z najstarszych i najbardziej malowniczych miast Polski. Poznań, położony nad Wartą, to ważny ośrodek kulturalny i prężnie rozwijający się ośrodek biznesowy regionu. Jedna z czterech historycznych stolic średniowiecznej Polski, miasto słynie z licznych zabytków dziedzictwa kulturowego, w tym renesansowej starówki, poznańskiego ratusza i katedry poznańskiej z X wieku. W mieście odbywają się również Międzynarodowe Targi Poznańskie, największe targi przemysłowe w Polsce i jedne z największych w Europie. Poznań to także stolica kulinarna znana ze słynnych rogali świętomarcińskich nadziewanych białym makiem, wanilią i śmietaną.

Andersia Hotel & Spa Poznań, członek Radisson Individuals, znajduje się na jednym z głównych placów miasta, Placu Andersa, i jest łatwo dostępny zarówno z lotniska, jak i głównych węzłów komunikacyjnych miasta. Zarówno główny dworzec kolejowy, jak i autobusowy znajdują się około 10 minut spacerem od hotelu. Goście hotelowi mają łatwy dostęp do głównych atrakcji Poznania, w tym Starego Rynku i zabytkowego Ratusza z legendarnymi kozimi pokazami każdego dnia w południe, a także największego parku w mieście, Parku Cytadela, kościoła parafialnego św. Stanisława i Starego Centrum handlowe Browar.

Andersia Hotel & Spa Poznań, członek Radisson Individuals, położony jest w samym sercu finansowego centrum Poznania, blisko Starego Browaru i Centrum Sztuki oraz zaledwie 15 minut spacerem od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ten nowoczesny hotel biznesowy oferuje 172 przestronne i eleganckie pokoje, od pokoi typu premium po apartamenty typu superior z panoramicznym widokiem na miasto. Architektura i wystrój hotelu to równowaga współczesnego stylu z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, w połączeniu z elementami akcentującymi, designerskimi meblami i przemyślanym oświetleniem. Hotel zajmuje 9 pięter 19-piętrowego wieżowca, który jest jedną z wizytówek miasta i miejscem organizacji prestiżowych wydarzeń.

READ  278 interwencji straży pożarnej, 15 tys. Konsumenci bez prądu

Andersia Hotel & Spa Poznań, członek Radisson Individuals, oferuje 1800 m2 wielofunkcyjnej powierzchni konferencyjnej z 10 salami przystosowanymi do organizacji wydarzeń biznesowych na wysokim poziomie lub konferencji do 800 osób, a także kameralnych sal konferencyjnych na mniejsze spotkania i szkolenia. Restauracja Flavoria serwuje śniadania i jest otwarta w godzinach popołudniowych i wieczornych, serwując tradycyjne dania kuchni polskiej i europejskiej. Zaplecze rekreacyjne obejmuje centrum fitness i Harmonia Wellness Club & Pool z basenem, jacuzzi i fińską sauną z naturalnego drewna.

Przemysław Konieczyński, Dyrektor Generalny, mówi: „Cieszę się, że mogę być częścią tej niesamowitej transformacji Hotelu Andersia. Andersia Hotel & Spa Poznań, członek Radisson Individuals, to wyjątkowy hotel o dużym potencjale wzrostu i większej liczbie gości do odkrywania Poznania w celach biznesowych i wypoczynkowych. Mamy silny, proaktywny zespół, który dba o to, by liczyła się każda chwila”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *