Connect with us

Najważniejsze wiadomości

RADAR Polska powraca z 5 artystami, którzy preferują prawdziwie bezgatunkowe brzmienie – Spotify

Published

on

RADAR Polska powraca z 5 artystami, którzy preferują prawdziwie bezgatunkowe brzmienie – Spotify

RADAR służy jako program Spotify, aby wyróżnić wschodzące talenty z całego świata i wspierać wschodzących artystów w ich drodze do światowej sławy – w tym 15 wschodzących polskich artystów.

Od czasu uruchomienia RADAR w 2020 r. zapewniamy wsparcie w postaci dedykowanych list odtwarzania, dedykowanych miejsc redakcyjnych i spersonalizowanych planów marketingowych, pomagając podnieść rangę wielu z tych artystów. Jeden z nas Artyści występujący w 2022 roku, Marisazwiększyła swoje globalne strumienie Spotify o aż 2500%.

Teraz wydajemy naszą czwartą edycję RADAR Polska. W tegorocznej edycji m.in Ignacy, Franka Leena, ta Ukrainka, BambiI kijxr. Ponieważ muzyka wykracza poza erę ściśle określonych gatunków, tych pięciu nowych artystów reprezentuje rosnący trend z Polski: wyraziste, pozbawione gatunków brzmienie, które czerpie nie tylko z różnych stylów muzycznych, ale także ze sztuki, mediów społecznościowych itp. międzynarodowa scena muzyczna.

To płynne, bezgraniczne podejście rezonuje z młodymi polskimi słuchaczami, którzy swoje gusta muzyczne opierają na takich cechach, jak nastrój, nastrój i treść liryczna.

W ramach programu RADAR Polska każdy z prezentowanych artystów wydał dziś nowy singiel, z którym współpracowaliśmy, aby zapewnić potrzebne wsparcie i zasoby.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego te wschodzące talenty zachwycają fanów.

Franka Leena

Franka Leena jest piosenkarką i autorką tekstów, której brzmienie nagina różne gatunki, które obejmuje house, pop i alternatywny rap. 26-latek zasłynął również jako producent i współpracuje z takimi artystami jak… Panie Polsko, Abla de JongaI Alicja.

Streamuj nowy singiel Franka Leena „Bardzo”:

ta Ukrainka

Urodzony w Lubnym, małym miasteczku w centralnej Ukrainie, Ta Ukrainka tworzy potężną muzykę, która zgłębia tematy wojny i emigracji. Płynnie przechodzi między alternatywnymi dźwiękami, prezentując z każdym kolejnym singlem inną muzyczną i wizualną estetykę.

Streamuj nowy singiel Ta Ukrainka „(Chyba) Ostatni dzień”:

READ  Punk rocker okazuje się być nieprawdopodobnym maklerem władzy w Polsce

Bambi

20-latka zwróciła na siebie uwagę polskiej sceny rapowej, wprowadzając do swoich utworów brzmienia hyperpop i trap. jej singiel”IRL” ostatnio szturmem podbił Polskę, stając się najpopularniejszym utworem na Spotify w kraju przez prawie dwa tygodnie.

Streamuj nowy singiel Bambi „Milie Walky”:

Ignacy

IGNACY nie da się w pełni zdefiniować jednym gatunkiem, ale swoje brzmienie czerpie z bogatej profesjonalnej edukacji jazzowej. Utalentowany pianista, który pisze własną muzykę, IGNACY przebił się swoim singlem z 2022 roku.Czekam na Znak’, a ostatnio nominowany do Fryderyka – polskiego odpowiednika Grammy.

Streamuj nowy singiel IGNACY „samolotowy”:

kijxr

Dzięki wielu tytułom, które przyciągają miliony streamów na Spotify, stickxr szybko wyrobił sobie markę. Ten młody artysta zaczynał jako raper, ale przekształcił się w piosenkarza, a jego najnowsze piosenki przypominają dźwięki popu, punka i indie.

Streamuj nowy singiel z stickxr: „kartki”:

Teraz, gdy znasz już artystów, zanurz się w tym tyglu dźwięków na naszej stronie RADAR Polska lista odtwarzania.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *