Connect with us

technologia

Queen News: Queen planuje kroki prawne przeciwko „powtarzalnym atakom” Meghan i Harry’ego | Królewski | Aktualności

Published

on

Zespół prawny królowej ma skonsultować się z ekspertami od zniesławienia po serii wybuchowych roszczeń księcia i księżnej Sussex na początku tego roku, donosi Sun. Royals przygotowują się również do wydania w przyszłym roku pamiętnika Harry’ego, który napisał „nie jako książę, którym się urodziłem, ale jako człowiek, którym się stałem”. Obecnie rozważane jest ostrzeżenie prawne dla wydawcy Penguin Random House, donosi gazeta.

Źródło powiedziało The Sun, że królowa była „zdenerwowana” powtarzającymi się atakami.

Powiedzieli: „Uczucie z góry jest takie, że wystarczy.

„Istnieje granica akceptacji, a królowa i rodzina królewska mogą posunąć się tylko tak daleko.

„Zostajesz oskarżony. Harry i Meghan są tego świadomi i wiedzą, że powtarzające się ataki nie będą tolerowane.

„Zespół prawny Royals rozmawia z firmami, które mają doświadczenie w zniesławianiu i prywatności.

„Jeśli ktoś został wymieniony w książce i został o coś bezpośrednio oskarżony, może to być pomówienie, a także pogwałcenie jego prawa do prywatnego życia rodzinnego.

„To byłoby ironiczne, gdyby Harry i Meghan zostali oskarżeni o naruszenie prywatności w świetle tego, co powiedzieli w tej sprawie.

„Dział prawny mógłby również skontaktować się z wydawcami książki, aby uzyskać wcześniejsze ostrzeżenie o jej treści i prawo do odpowiedzi.

CZYTAJ WIĘCEJ: Rodzina królewska NA ŻYWO: Harry i Meghan upokorzony, gdy tracą fanów

Pan Scobie wygłosił uwagi, gdy on i jego autorka, Carolyn Durand, przygotowują się do opublikowania miękkiej wersji Finding Freedom, która zawiera nowy epilog.

Data premiery to 31 sierpnia, co zbiega się z rocznicą śmierci księżnej Diany.

Fragment zaktualizowanej książki został również opublikowany w tym tygodniu w magazynie PEOPLE, twierdząc, że Harry i Meghan „nie żałowali” opuszczenia rodziny królewskiej.

Przyjaciel Harry’ego powiedział pisarzom, że krótkie spotkanie Harry’ego z rodziną królewską na pogrzebie księcia Filipa w kwietniu tylko pomogło w związkach.

READ  Siri firmy Apple odbiera dźwięki zwierząt, instrumentów i pojazdów w systemie iOS 14.3

Powiedzieli: „Pomimo tak wiele do zrobienia, ta wizyta przełamała lody… uchylone drzwi”.

W zeszłym miesiącu wydawca książek HarperCollins powiedział, że epilog w miękkiej oprawie „za kulisami przełomowego wywiadu Harry’ego i Meghan z Oprah dzielił się szczegółami dotyczącymi przeprowadzki pary do Kalifornii (i) różnych przedsięwzięć filantropijnych i biznesowych Sussexes” od czasu ich przeprowadzki i dołączyć do Archewell Productions.”

Obejmie on również „trwające wyzwania związane z prywatnością i brytyjską prasą, przed którymi staje para (oraz) ból serca, jaki para odczuwała po śmierci księcia Filipa”.

Tymczasem nowe wspomnienia Harry’ego mówią o separacji małżeństwa jego rodziców, księcia Karola i księżnej Diany, a także o śmierci Diany w 1997 roku i jej następstwach. Relacja Harry’ego z macochą Camillą i poprzednimi dziewczynami prawdopodobnie również będzie częścią książki.

Harry powiedział w oświadczeniu w swojej książce: „Nie piszę tego jako książę, którym się urodziłem, ale jako człowiek, którym się stałem.

„Jestem głęboko wdzięczny za możliwość podzielenia się tym, czego nauczyłem się do tej pory w moim życiu i cieszę się, że ludzie czytają relację z mojego życia z pierwszej ręki, która jest dokładna i całkowicie prawdziwa”.

Książę trafił również na pierwsze strony gazet na całym świecie w tym roku, kiedy wraz z Meghan podzielili się szokującymi szczegółami o powodach opuszczenia rodziny królewskiej w zeszłym roku.

Podczas swojego wywiadu z Oprah w marcu, Harry mówił również o poczuciu się „uwięzionym” w firmie.

Powiedział: „Mój ojciec i brat są w pułapce. Nie mogą iść. I mam z tego powodu wielkie współczucie”.

Powiedział również Oprah, że czuł się opuszczony przez ojca za to, że odciął mu się finansowo.

Harry następnie dodał, że „wydarzyło się im wiele bólu”, podczas gdy Meghan twierdziła, że ​​nie otrzymała żadnego wsparcia ze strony monarchii, gdy jako królowa miała skłonności samobójcze.

READ  GTA 6 może być ostatnim tytułem w serii, nie tak tragicznym, jak się wydaje

Pałac Buckingham odpowiedział: „Wspomnienia mogą się różnić”.

Express.co.uk zwrócił się do Pałacu Buckingham i rzecznika księcia i księżnej Sussex o komentarz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *