Connect with us

Sport

Bernadeta E. Lis 1929-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

CHAMPION – Bernadette E. „Bernie” Fox, 92 lata, od Championa, zmarł w czwartek rano 19 sierpnia 2021 r. w hospicjum w Polsce.

Bernie urodziła się 9 lutego 1929 roku w Orwell, córka Stephena i Rosy Wagner Fagan.

Bernie ukończył liceum Warrena St. Mary’s w 1947 roku.

Bernie była nie tylko dumną gospodynią domową, ale także pracowała jako inspektor w Packard Electric i po 25 latach cieszyła się zasłużoną emeryturą. Lubiła też jeździć na rolkach, pracować w ogrodzie i tańczyć. Była dumnym członkiem Red Hats i honorowym członkiem Ligi Kobiet Warren Junior. Bernie znany był z pieczenia ciast i organizowania wszelkich rodzinnych spotkań. Uwielbiała czas spędzony na rodzinnej łodzi mieszkalnej nad jeziorem,“Zabawa – N-Foxy.” Będzie bardzo tęsknić za wszystkimi, którzy ją znali i kochali.

Bernadette zostawia swoje dzieci Jamesa F. (Carol) Ciortana z Championa i Jana (Terry) Elliotta z Cortland; troje wnucząt, Kelly Graham, James R. (Shannon) Ciortan i Robert (Meagan) Elliott; siedmioro prawnuków; i siostrę Kathleen Ady z Detroit w stanie Michigan.

Oprócz rodziców Bernie poprzedziła śmierć swojego męża Johna Foxa; Syn, Robert Ciortan; wnuczka Heidi Elliott Seitz; trzech braci; i cztery siostry.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić i złożyć hołd Berniem we wtorek, 24 sierpnia 2021 r., od 10:00 do 11:00 w kościele katolickim św. Williama, 5411 Mahoning Ave., Warren, Ohio 44483.

W kościele o godz. 11.00 odbędzie się pogrzeb chrześcijański, któremu przewodniczy ks. Michael D. Balash.

Pochówek odbywa się na Cmentarzu Zadusznym w Bazetta.

Zamiast kwiatów można przekazać darowizny na rzecz kościoła katolickiego św. Williama, 5411 Mahoning Ave., Warren, OH 44483.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić stronę www.peterrossiandsonfh.com, aby obejrzeć ten nekrolog, wpisać się do księgi gości i złożyć kondolencje rodzinie.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *