Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Pytanie podsumowujące Pentagon o striptizerce i polakach staje się wirusowe

Published

on

Pytanie TikTok z briefingu Pentagonu stało się wirusowe po tym, jak reporter zapytał o incydent, w którym major armii został rzekomo odurzony przez striptizerki w Polsce.

„OK. Ostatnie pytanie. Istnieją doniesienia, że ​​major armii w Polsce został odurzony i ugryziony przez striptizerki. Czy wpłynie to na ślad amerykańskiej armii w tym kraju?” – zapytał starszy reporter Pentagonu z Task & Purpose Rzecznik Pentagonu John Kirby, pokazał TikTok.

Reporter nawiązał do incydentu, w którym mjr Matthew Conner, oficer wykonawczy 1 batalionu 101. Brygady Lotnictwa Bojowego, zarzucił, że podczas wieczoru w nocnym klubie w Polsce został odurzony i okradziony z 50 000 dolarów. Zgłoszono zadanie i cel.

Conner mówi, że striptizerki go odurzyły, gryzły go w sutki, żeby nie mógł zasnąć, i tańczyły na kolanach, podczas gdy on kradł bilet na każdy taniec. Nie jest jasne, czy te 50 000 dolarów było w pieniądzach polskich czy amerykańskich.

Gdy w pokoju wybuchł śmiech, reporter powtórzył: „To wielka historia. I stało się to w Gdańsku. “

@taskandpurpose

Żądamy prawdy! #militarytiktok #Siły Powietrzne #Morski #usmc #Armia #Morski #veterans #fyp

♬ Dźwięk oryginalny – zadanie i cel

„Jeff, nie wiem nic o tej historii. Rzucę okiem na to. Nie odpowiem na to pytanie – powiedział Kirby. Reporter ponownie poprosił go o odpowiedź.

„Jeff, nie – nie, Jeff. Pozwolę sobie tylko wyjaśnić, że mamy silne stosunki wojskowe z Polską i oczekujemy, że będą się rozwijać i poprawiać. Ale nie wiem nic o tym konkretnym przedmiocie – powiedział Kirby.

– Mogłem powiedzieć. I mogłem powiedzieć, że mówił poważnie – powiedział Kirby o pytaniu po tym, jak wybuchło więcej śmiechu. Było to ostatnie pytanie zadane przez Kirby.

Być może inny reporter ująłby to pytanie inaczej, bagatelizując bardziej niezdrowe aspekty tej historii. Ale starszy reporter z Pentagonu Task & Purpose jest dobrze znanym draniem, a on jest po prostu typem faceta, który udaje, że wszystko kiełkuje. ” Zadanie i cel powiedział.

READ  Koronawirus. Milion zgonów z powodu COVID-19 na całym świecie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *