Connect with us

Świat

Putin spadł ze schodów, pobrudził się problemami zdrowotnymi: raport

Published

on

Putin spadł ze schodów, pobrudził się problemami zdrowotnymi: raport

Prezydent Rosji Władimir Putin spadł w tym tygodniu ze schodów i ubrudził się pośród narastających spekulacji, że jego stan zdrowia się pogarsza, poinformował antykremlowski kanał Telegram z widocznymi powiązaniami z jego zespołem bezpieczeństwa.

70-letni Putin doznał niefortunnego upadku w swojej moskiewskiej kwaterze głównej w środę wieczorem. według kanału Telegram Mówi się, że „Generał SVR” jest prowadzony przez byłego rosyjskiego szpiega.

Mówi się, że chory rosyjski przywódca spadł z pięciu stopni, zanim wylądował na kości ogonowej lub kości ogonowej.

Chociaż jego siły bezpieczeństwa natychmiast pospieszyły mu z pomocą, wpływ upadku spowodował, że Putin cierpiał na „mimowolne wypróżnienia” z powodu „raka żołądka i okrężnicy”, według nadawcy.

Incydent jest ostatnim zagrożeniem dla zdrowia Putina, którym jest Mówiono, że cierpi na pogłębiającego się raka i chorobę Parkinsona w toczącej się wojnie z Ukrainą.

Władimir Putin zwiedził moskiewskie laboratorium w czwartek, dzień po upadku w swoim domu.
za pośrednictwem REUTERA
Mówi się, że Putin ma raka.
Mówi się, że Putin ma raka.
MIKHAIL METZEL/SPUTNIK/KREMLIN P

„Trzej ochroniarze pomogli prezydentowi dostać się do najbliższej kanapy i wezwali ratowników medycznych, którzy pełnią dyżur w rezydencji” – powiedział gen. SVR.

„Nic krytycznego [was diagnosed]stan prezesa w nocy był stabilny, może się samodzielnie poruszać, jedyne co mu przeszkadza to ból w okolicy kości ogonowej podczas siedzenia.”

The Post zauważył, że prowadzone jest specjalne śledztwo w celu ustalenia przyczyny upadku prezydenta.

Putin w tajemniczy sposób chwyta biurko podczas spotkania.
Putin w tajemniczy sposób chwyta biurko podczas spotkania.
Kreml

Notorycznie paranoiczny rosyjski przywódca podobno nosi antypoślizgowe buty, a schody w oficjalnej rezydencji uznano za bezpieczne.

„Jak się okazuje, wszelkie środki ostrożności mogą okazać się daremne, jeśli nerwy zostaną zerwane” – czytamy w komunikacie.

Wydawało się, że Putin otrząsnął się z kontuzji i niecały dzień później został sfotografowany podczas wizyty w laboratorium w Moskwie.

Niektórzy widzowie zauważyli ślady IV na jego rękach w październiku.
Niektórzy widzowie zauważyli ślady IV na jego rękach w październiku.

Plotki o rzekomych problemach zdrowotnych Putina krążą od początku wojny z Ukrainą w lutym. Kilkakrotnie były siłacz KGB wydawał się publicznie słaby i niepewny siebie.

READ  Uczennice z Chibok wypuszczone w Nigerii siedem lat po porwaniu Boko Harama, mówi gubernator | Boko Haram

Pod koniec października dziennikarz Kyiv Post, Jason Jay Smart, zamieścił na Twitterze zrzuty ekranu, na których Putin wita żołnierzy na obozie szkoleniowym w regionie Ryazan, co wywołało spekulacje, że prezydent ma na rękach znaki IV.

Kilka tygodni wcześniej na spotkaniu z białoruskim przywódcą Aleksandrem Łukaszenką gen. SWR zakwestionował chwiejną postawę Putina.

„Onkologia Putina postępuje i pomimo odpowiedniego leczenia w ostatnim czasie ból nie zawsze ustępuje całkowicie” – twierdzi kanał.

„Trzeba zrozumieć, że opłakany stan zdrowia fizycznego i psychicznego Prezydenta wpływa na podejmowanie ważnych decyzji. Putin nie chce zmieniać historii, chce ją zakończyć”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *