Connect with us

technologia

PSA: Pobierz ponownie swoje e-booki o Harrym Potterze z Pottermore, zanim znikną na dobre

Published

on

Jeśli posiadasz cyfrowe książki o Harrym Potterze, które kupiłeś na Pottermore, możesz ponownie pobrać swoje kopie, zanim opcja zniknie pod koniec miesiąca. Witryna informuje klientów e-mailem, że książki nie będą już dostępne do ponownego pobrania po 31 stycznia, ponieważ zostały wycofane ze sprzedaży we wrześniu ubiegłego roku.

Jeśli to rozpoczęty w 2012 r., Pottermore był jedynym oficjalnym sposobem pobierania cyfrowych kopii książek o Harrym Potterze. Chociaż duże sklepy, takie jak Amazon, prowadziły promocje na tytuły, które należą do najlepiej sprzedających się książek wszechczasów, sklepy kierowały klientów do Pottermore, aby zamknąć wyprzedaż (jednak detaliści tacy jak Amazon podobno nadal otrzymywali cięcia).

Ale sprzedaż e-booków Podobno spadła z biegiem lat, a w 2015 roku zostały udostępnione bezpośrednio w innych sklepach internetowych. Cyfrowo ulepszone edycje uruchomione w dniu Sklep z e-bookami Apple w październiku 2015 r., a wydania w innych sklepach cyfrowych, takich jak Amazon, pojawiły się później w tym samym roku. Pottermore wreszcie zmienia się w WizardingWorld.com w 2019 roku.

Chociaż opcja ponownego pobrania już zakupionych książek Pottermore zniknie z końcem miesiąca, zachowanie istniejącej kopii cyfrowej nie powinno być zbyt trudne. Na Twitterze, Komentarze Ryana C. Gordona że istniejące pliki do pobrania składają się z pliku .epub wolnego od DRM, który w przyszłości powinieneś móc przenieść do wszystkich nowych czytników e-booków (chociaż musisz) Konwertuj plik .epub aby był czytelny na Kindle). Po prostu przechowuj plik w bezpiecznym miejscu, jeśli nie chcesz w przyszłości ponownie płacić za książki, które już posiadasz.

READ  Jak radzić sobie ze złożonymi problemami IP w europejskich technologiach M&A
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.