Connect with us

technologia

PS4 i PS5 otrzymają ekskluzywny tryb Call of Duty: Black Ops Zombies w okresie zimnej wojny

Published

on

Call of Duty: Black Ops Cold War oferuje ekskluzywny tryb zombie na PS4 i PS5 Gracz od roku. Nowa kooperacja dla dwóch graczy nazywa się Zombies Onslaught i zawiera fale coraz trudniejszych hord zombie, które pojawiają się i atakują. Celem jest zabicie nieumarłych i przetrwanie.

Według Blog PlayStationW trybie Zombie Onslaught ty i inny gracz jesteście rozmieszczeni w lokalizacjach z różnych map dla wielu graczy. Gracze mają te same niestandardowe wyposażenie, co w tradycyjnych zombie i trybie wieloosobowym.

Po przybyciu na mapę zakres ruchu gracza jest ograniczony do mniejszego obszaru przez ciemną kulę eteru. Zombie zaczną się wtedy odradzać i atakować, a każda kolejna fala nieumarłych będzie trudniejsza do zabicia. Po pokonaniu wystarczającej liczby zombie, piłka zmieni swoje położenie. Kiedy jesteś w tej sferze, jesteś chroniony przed krzywdą ze strony ciemnego eteru.

Gracze otrzymają nagrody za osiągniętą rangę, a nagrody mogą być wykorzystane w trybach Zombie i Multiplayer. Rangi – brązowe, srebrne lub złote – są określane na podstawie liczby zabitych elit.

Tryb Zombie Onslaught nie będzie dostępny na innych platformach do listopada 2021 roku. Ale normalny Historia zimnej wojny Black Ops Zombie będzie nadal dostępny dla wszystkich graczy po zakończeniu gry. W nim zespół CIA Requiem ściera się z radziecką Grupą Omega, aby dowiedzieć się, dlaczego na całym świecie mają miejsce nadnaturalne wydarzenia. Activision skomentowało, że historia zombie rozwinie się w nieoczekiwany sposób.

Call of Duty: Black Ops Cold War będzie na piętach 13 listopada Xbox Series X., Xbox Series S., i PlayStation 5 zaczyna. Sprawdź nasze Call of Duty: Black Ops Cold War – przewodnik po zamówieniach w przedsprzedaży aby uzyskać więcej informacji.

Läuft gerade: Call of Duty: Kalter Krieg der Black Ops – Zombies Onslaught Exklusiver Trailer für PS4 und PS5

GameSpot erhält möglicherweise eine Provision aus Einzelhandelsangeboten.

READ  Prezes Epic Games ostrzega, że ​​zakaz Apple'a może być „wyrokiem śmierci” dla jego firmy

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *