Connect with us

technologia

Przypadkowy: Sakurai nie lubi być przedstawiana w niektórych memach

Published

on

Zdjęcie: Bar Harady

Pierwsza część odcinka Harada’s Bar z Zmiażdżyć braci. Reżyser Masahiro Sakurai został przesłany. Duży nacisk położono na Sakurai jako osobę, a nie na jego pracę.

W jednej części swojego czatu z Katsuhiro Haradą (znanym również jako reżyser Tekken), Sakurai odniósł się do memów w Internecie, które go przedstawiały, oraz tego, że nie zawsze jest ich fanem. jest Niektóre z nich. Przekonał się również o ludziach, którzy używają jego „ikony” do żartów w mediach społecznościowych. Oto dokładnie, co miał do powiedzenia:

„Mam przeczucie… Chcę, żeby przestali używać mojej twarzy lub mojej ikony, by mówić to, co chcą powiedzieć. Nawet jeśli to żart. Nie powinieneś wykorzystywać mocy innych ludzi do własnych zasad”.

Przykładem, który pokazał Harada (jak widać poniżej), był mem z twarzą Sakurai, który brzmiał: „Nigdy więcej mnie o nic nie pytaj” – z Sakurai jasno, że nigdy wcześniej tego nie powiedział.

Masahiro Sakurai
Zdjęcie: Bar Harady

Harada opisał również, że fani Sakurai często mają zwyczaj kurczowego trzymania się i nie wypuszczania wszystkich informacji o Sakurai. Sakurai miała na to prostą odpowiedź:

„Daj mi spokój.” [laughs]

Chociaż Sakurai nie jest fanem tego typu zachowań, rozumie również, że pojawienie się w przestrzeni publicznej nie może tak naprawdę pomóc:

„Chodzi o rolę każdego człowieka. Niektórzy ludzie muszą zaistnieć w mediach, bo taka jest ich rola. A jeśli tak, ważne jest, aby dać z siebie wszystko. Ja też taki jestem.”

Pierwszy odcinek rozmowy Harady z Sakurai można obejrzeć na jego kanał Youtube.

READ  Podsumowanie: Oto, co krytycy sądzą o Redfall w Xbox Game Pass
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *