Connect with us

technologia

Przyjrzyj się bliżej nowym rozmiarom wyświetlacza i twarzom w Apple Watch z tymi modelami

Published

on

Dzisiaj wcześniej Bloomberg poinformował o nowych szczegółach dotyczących nadchodzącego Apple Watch Series 7, w tym o wielkości większych wyświetlaczy. Do tej pory niewiele było wiadomo o zegarku Apple Watch nowej generacji, poza tym, że wydaje się, że otrzymuje nową płaską konstrukcję przypominającą iPhone’a 12 i iPada Pro. Dziś usłyszeliśmy o nowych ekskluzywnych tarczach zegarków, znacznie większych wyświetlaczach i nie tylko.

Po pierwsze, Bloomberg mówi, że Apple Watch Series 7 będzie oferowany w dwóch nowych rozmiarach. Tegoroczne zegarki mają być dostępne w rozmiarach 41 mm i 45 mm, każdy o milimetr wyższym niż zeszłoroczna Seria 6. W połączeniu z płaskimi krawędziami oczekuję, że te zegarki będą odczuwalne na nadgarstku zauważalnie większe.

Większe wyświetlacze

Teraz wiemy, że 45-milimetrowy Apple Watch Series 7 będzie miał 396 x 484 piksele i przekątną 1,9 cala. Można założyć, że bezel nowego zegarka będzie nieco cieńszy, zarówno ze względu na nowy rozmiar wyświetlacza, jak i ze względu na płaskie krawędzie. W przypadku serii 7 prawdopodobnie nie zobaczysz tak dużej części zegarka z przodu.

Te same pomysły dotyczą również mniejszego 41-milimetrowego zegarka Apple Watch. Zarówno wyświetlacz, jak i obudowa będą w nowym modelu większe. Chociaż Bloomberg Raport nie podaje dokładnej rozdzielczości i rozmiaru ekranu modelu 41 mm.

44mm seria 6 kontra 45mm seria 7 makieta

Wraz z większymi wyświetlaczami pojawiają się również nowe tarcze zegarka. Podobnie jak Apple z powiększeniem rozmiarów wyświetlacza w Serii 4, pojawią się również ekskluzywne nowe twarze dla Serii 7. Nowe twarze to: Continuum, Atlas i Modular Max. W raporcie wspomniano również o zaktualizowanych twarzach Nike +, które zmieniają się wraz z ruchem oraz twarzach Hermèsa, które zmieniają się w ciągu dnia.

Tarcze

Modular Max jest wyposażony w dwa duże miejsca na komplikacje, o jedno więcej niż obecnie dostępne na stronie Infograph Modular. Dzięki temu użytkownicy mogą jednocześnie zobaczyć dwie duże i szczegółowe komplikacje. Na górze, obok zegara cyfrowego, znajduje się otwór na małą komplikację.

Repliki modułowej tarczy Max

Podczas WWDC była to twarz „Atlasu” ujawnił poprzez sesję programistyczną dotyczącą pracy z UIKit. W tym czasie twarz została nazwana „World Timer”, o czym również wspomniano w raporcie. Możesz zobaczyć, jak ta nowa twarz będzie wyglądać na większym wyświetlaczu 45 mm Series 7 poniżej. Niestety rozdzielczość nie jest zbyt wysoka, ale nadal widać, jak będzie wyglądała twarz.

Tarcza Atlas wyciekła podczas WWDC

Inne nowe twarze wymienione w Bloomberg Raporty są dość abstrakcyjne i trudno sobie je wyobrazić bez dalszych szczegółów.

Paski do zegarków

Jednym z głównych pytań zadawanych obecnie przez obecnych użytkowników Apple Watch jest: czy istniejące paski do zegarków pasują do nowych wzorów?. Nie mamy żadnych informacji do udostępnienia, ale zakładamy, że dotychczasowe paski nadal będą pasować do nowych zegarków. Wzrost wielkości sprawy jest marginalny, chociaż spodziewamy się, że będzie uczucie większy.

Apple prawdopodobnie będzie nadal sprzedawać Apple Watch SE, który wykorzystuje rozmiary pasków 40 mm i 44 mm. Jest mało prawdopodobne, że Apple podzieliłoby w tym momencie kompatybilność taśm. Choć śmiało mogę sobie wyobrazić, że kiedyś tak się stanie, gdy zegarek nieuchronnie ulegnie radykalnej zmianie.

Tam było Gadać że dostępność pasków do zegarków w sklepach Apple zmniejszyła się, co prowadzi pracowników do spekulacji, że paski nie będą pasować do nowych zegarków. Niedobory zespołu zdarzają się co roku o tej porze. Kolory oferowane obecnie przez Apple wyjdą z mody, gdy zostaną wprowadzone kolejne zespoły. Kontynuowanie ich przez Apple nie miałoby sensu.

dyplom

Apple Watch Series 7 też jest powinien pojawić się w nowym jasnozielonym Kolor pasujący do nowego projektu. ten Bloomberg Raport wspomina również o lepszej technice laminowania, która przybliża wyświetlacz do szklanej lub szafirowej tarczy zegarka. Ostatnio Nikkei powiedział, że produkcja Apple Watch Series 7 została opóźniona, prawdopodobnie z powodu niskiej wydajności. Nie jest jasne, czy nowe zegarki zostaną wprowadzone na rynek wraz z rodziną iPhone 13 w tym miesiącu, czy też zostaną wycofane. Nawet jeśli urządzenie pojawi się w tym miesiącu, podaż prawdopodobnie będzie niska. Więcej informacji o tych nowych zegarkach można znaleźć w oryginalnym raporcie Marka Gurmana tutaj.


Aby uzyskać więcej informacji o Apple, zobacz 9to5Mac na YouTube:

READ  Czy król duński, który nadał swoje imię Bluetoothowi, jest pochowany w Polsce?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.