Connect with us

technologia

Oto pierwsze spojrzenie na nowe Porsche 911 GT3 generacji 992

Published

on

Istnieją konstrukcje tylnych skrzydeł i są Konstrukcje tylnych skrzydeł. Ten ostatni jest przykręcony do nadchodzącego Porsche 911 GT3. Oto nowe 911 GT3 generacji ‘992’ dla fetyszystów kodu modelowego. Dla reszty z nas to Porsche, którego chcesz.

Te oficjalne zdjęcia pokazują następnie, nad czym Porsche pracowało przez cały okres blokady. Niezły projekt. Niestety, nie ma naprawdę wielu dostępnych oficjalnych informacji, ale przemyślane przypuszczenie prowadzi do czegoś naprawdę kuszącego.

Najprawdopodobniej będzie wolnossący 4,0 litrowy sześciocylindrowy ze względu na ostatni GT3 miał jeden i wielokrotnie nagradzane 911 Speedster z zeszłego roku – nadzorowany przez pana GT3 Andreasa Preuningera – też taki miał. Ten Speedster otrzymał zorientowany na emisję spalin układ wydechowy, indywidualne zawory przepustnicy i wtrysk w kierunku wyższego ciśnienia, co dało 503 KM. Spodziewaj się więc, że nowy GT3 będzie maszyną o mocy ponad 500 koni mechanicznych.

Podejrzewamy również, że będzie oferowany jako podręcznik, ponieważ był ponownie ostatni, a Porsche dobrze zna swoich odbiorców i rodzaj entuzjastów, którzy pragną GT3. Tak, instrukcje są wolniejsze, ale są znacznie przyjemniejsze.

Nie chodzi o to, że ten GT3 będzie wolny. Nie ma wątpliwości, że Porsche ma na to oko Najnowsze bohaterskie czyny Mercedes-AMG na niemieckim torze wyścigowymi będzie zainteresowany ulepszeniem Banzai Black Series GT. Wszystkie ostatnie GT3 były czymś, co można określić jako „praktyczne” na ringu. Nie zapomnij.

Co jeszcze, co jeszcze? Wygląda nieco groźnie, nie tylko w tej specyfikacji prototypu. To tylne skrzydło jest konfiguracją typu “ gęsia szyja ”, która łączy zarówno a) rodowód rasy, jak i b) niezwykłość w jednym mięsistym opakowaniu.

Prawdopodobnie będzie dostępny za ponad 150000 funtów na początku przyszłego roku. Ostatnim razem Porsche zaoferowało turystyczną wersję GT3, która byłaby dobrą opcją dla tego nowego samochodu. I prawie na pewno będzie wersja RS. Ponieważ Porsche.

READ  Raspberry Pi Pico to niewielki mikrokontroler o wartości 4 USD, który działa na własnym chipie firmy

Bardziej, jakbyśmy to mieli …

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *