Connect with us

Zabawa

Przewidywania Złotych Globów 2024

Published

on

Przewidywania Złotych Globów 2024

Podczas gali Złotych Globów jest wiele filmów do przeglądu i rozważenia w ramach nadchodzącej 81. corocznej gali rozdania nagród. Dzięki „Killers of the Flower Moon” i „Maestro” po stronie dramatu, „The Color Purple” i „Poor Things” po stronie komedii, a także tętniącemu życiem letniemu podwójnemu filmowi fabularnemu „Barbenheimer” z pewnością czekaj na gwiazdorską publiczność.

„Globy” wkroczyły w nową erę wraz z rozwiązaniem Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej i wydaleniem wielu jego problematycznych członków. Coroczny sezon nagród tradycyjnie ustępuje jedynie Oscarom pod względem oglądalności programów telewizyjnych. Pod nowym kierownictwem grupa pragnie powrócić do czasów swojej świetności, pełnych dobrej zabawy i niezapomnianych wydarzeń.

Czytać: różnorodność Obwód nagród, w którym znajdziesz najnowsze prognozy Oscarów we wszystkich kategoriach.

Jedną z najbardziej wpływowych zmian jest ekspansja uznanych filmów i spektakli. Zgodnie z Przewodnikiem po kwalifikowalności i zasadach w każdej kategorii zostanie nominowanych sześciu nominowanych, co stanowi wzrost z pięciu; Z wyjątkiem nowej kategorii „Najlepszy kasowy i kasowy” (dla filmów, które zarobiły ponad 150 milionów dolarów, w tym co najmniej 100 milionów dolarów w Stanach Zjednoczonych), która obejmuje osiem.

Większa liczba ról oznacza większe możliwości dla większej liczby aktorów z „Barbenheimera”, którym przydałoby się wsparcie, takich jak aktorki drugoplanowe Emily Blunt i America Ferrera.

Oczekuje się, że dramaty będą konkurować z filmami wyreżyserowanymi przez jednych z najbardziej ukochanych mistrzów kina: Christophera Nolana za „Oppenheimera” i Martina Scorsese za „Killers of the Flower Moon”, który również znajdzie się w gronie faworytów do nagrody dla najlepszego reżysera.

Ponad 300 członków ma także okazję obejrzeć najnowsze filmy o utraconej miłości („Past Lives” Celine) i stosunkach rasowych ( „Origin” Avy DuVernay). Scena komediowa jest bardziej konkurencyjna niż jej odpowiedniki dramatyczne, zwłaszcza w porównaniu z poprzednimi latami. Na szczycie listy znajduje się wart miliard dolarów hit Grety Gerwig „Barbie”, który prawdopodobnie będzie jednym z najczęściej nominowanych filmów tego roku. Wydaje się, że sensacja WB ma konkurować z „Poor Things” Searchlight i „The Holdovers” firmy Focus Features.

Amazon MGM ma dwóch dramaturgów, którzy mogliby odegrać ważną rolę w wyścigu – hitowy hit butów Nike Bena Afflecka „Air” i zdobywca nagrody TIFF publiczności Corda Jeffersona „American Fiction”.

Poszerzenie nominacji zapewni także więcej możliwości kandydatom na aktorów, którzy chcą zapewnić sobie miłość Akademii.

Wybór czołowych aktorów jest przepełniony. W głównej obsadzie dramatu występują takie megagwiazdy, jak Bradley Cooper („Maestro”), Leonardo DiCaprio („Flower Moon”) i Cillian Murphy („Oppenheimer”) przeciwko znanym osobistościom z filmów, które nie chcą zostać uznane za jedynego aktora, tacy jak Colman Domingo („Rustin”) i Andrew Scott („Wszyscy z nas nieznajomi”).

Aktor komediowy ma na szczycie dwóch faworytów. Jeffrey Wright z American Fiction zmierzy się z Paulem Giamattim z The Holdovers, byłym zwycięzcą kategorii za Barney’s Version. Wystąpią w nich takie gwiazdy jak Nicolas Cage („Scenariusz marzeń”) i Matt Damon („Powietrze”).

Obie rasy aktorek mają talent, urodę i styl, który będzie popularny wśród wyborców. Lily Gladstone („Flower Moon”) zmierzy się z Carey Mulligan („Maestro”) i Natalie Portman („May grudzień”), a szansę na wygranie Aunjanue Ellis-Taylor („Origin”) i Sandry Hülser („Anatomy of a Fall” ) „) ).

Warner Bros.

Śmiech takich ludzi jak Margot Robbie („Barbie”) i Emma Stone („Poor Things”) wydaje się mieć na celu zwrócenie na siebie uwagi (przynajmniej jeśli chodzi o Globy). Nawet jeśli „Kolor fioletu” będzie jednym z ostatnich kandydatów do wyeliminowania, według pierwszych plotek nie powinno to przeszkodzić Fantazji Barrino w zapewnieniu sobie miejsca.

Oczywiście wszystko to jest przedmiotem dyskusji, a sezon nagród jest wciąż na początku. Więc wszystko może się zdarzyć.

Uwaga: jak wiele osób może wiedzieć, śledząc mnie w mediach społecznościowych przez ostatnią dekadę, mam wielką pogardę dla rozdań nagród. Czy ktoś pamięta trzy zwyciężczynie dla najlepszej aktorki (dramat) z 1988 roku: Jodie Foster, Shirley MacLaine i Sigourney Weaver? Cóż, prawdopodobieństwo, że coś takiego się powtórzy, jest prawie niemożliwe, po tym jak grupa podjęła nowe kroki przy wyborze zwycięzców.

Stanowi on: „W przypadku równej liczby głosów w danej kategorii, zwycięzcą zostanie kandydat z taką samą liczbą głosów w głosowaniu końcowym, który otrzymał najwięcej głosów w głosowaniu na nominację. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy po sprawdzeniu głosów w sprawie nominacji w danej kategorii nadal będzie remis, w tej kategorii zostanie ogłoszonych dwóch zwycięzców.

Tę zasadę uznaję tylko dla siebie.

Przeczytaj wczesne projekcje kategorii filmowych Złotych Globów. Poniżej prognozy telewizyjne.

**Nie wszystkie klasyfikacje gatunkowe i kwalifikowalność filmów zostały potwierdzone. Są one odpowiednio oznaczone dwiema gwiazdkami.

Kategorie prognoz Oscara

NAJLEPSZE OBRAZEK | REŻYSER | NAJLEPSZY AKTOR | NAJLEPSZA AKTORKA | AKTORZY DRUGOPLANOWI | AKTORKA DRUGOPLANOWA | SCENARIUSZ ORYGINALNY | Scenariusz adaptowany | FUNKCJA ANIMOWANA | PROJEKT PRODUKCJI | KINEMATOGRAFIA | PROJEKTOWANIE KOSTIUMÓW | MONTAŻ FILMOWY | MAKIJAŻ I STYLIZACJA WŁOSÓW | DŹWIĘK | EFEKTY WIZUALNE | ORYGINALNA partytura | PIOSENKA ORYGINALNA | FILM DOKUMENTALNY | CECHY MIĘDZYNARODOWE | KRÓTKI KRÓTKI ANIMOWANY | KRÓTKI DOKUMENT | KRÓTKA AKCJA NA ŻYWO

READ  Sola Media pieczętuje ofertę na przygodę dla dzieci „Teddy's Christmas” (na wyłączność) | Aktualności
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *