Connect with us

Zabawa

Bandai Namco drażni polską postać z DLC Tekken 7

Published

on

Autor: Dom Peppiatt w niedzielę 21 lutego 2021 r. O godz. 11:37 czasu GMT

Przez ostatnie Japońska bijatyka Roundtable, Bandai Namco drażniło innego nowicjusza w Tekken 7 Lista.

Przygotuj się na następną bitwę, ponieważ wydaje się, że Tekken 7 otrzyma kolejną nową postać w nadchodzącym DLC.

W krótkim zwiastunie, który możecie sprawdzić poniżej, krótko drażni się obecnie nienazwany wojownik, po kilku szybkich zmianach pokazał nam kraj Polski. Nowa postać żeńska opuszcza samochód i wydaje się, że zwraca się do niej „premier” poza ekranem. Ciekawy.

Następna postać to najnowszy dodatek do gry po sezonie 4, który przedstawił nam wojownika Tekken 2 Kunimitsu, nowy poziom i aktualizację interfejsu użytkownika / systemu online.

Postać pojawi się „Wiosna 2021” jako część zestawu DLC 18/19 do gry (druga połowa przepustki sezonowej sezonu 4), a Bandai Namco obiecuje, że „wkrótce” dowiemy się więcej o nadchodzącej postaci. .

Nowa postać będzie najnowszym z serii międzynarodowych dodatków do listy, którą widzieliśmy przez całe życie Tekkena 7: od włoskiego Claudio po brazylijską Katarinę, tajlandzkiego Fahkumrama do Shaheena z Arabii Saudyjskiej, Filipińskiego Joziego do nowego polskiego Bandai Namco. zbyt wiele, aby uczynić Tekken bardziej reprezentatywnym wojownikiem.

Czasami dodajemy linki do sklepów internetowych. Kiedy klikniesz na jeden i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

'); jQuery (yt_video_wrapper) .remove (); }); }); }}

READ  „Wyspa miłości”. Kogo wybrali nowi uczestnicy? Ale schrzanili!
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *