Connect with us

technologia

PRZEGLĄD: Męski zestaw tenisowy na turniej regionalny ITA

Published

on

PRZEGLĄD: Męski zestaw tenisowy na turniej regionalny ITA

HOUGHTON, MI— Tenis męski Michigan Tech wysyła sześciu graczy na turniej regionalny ITA Midwest, który rozpoczyna się w sobotę 17 września i jest organizowany przez Uniwersytet Indianapolis. Turniej singlowy z udziałem graczy Division II w regionie obejmuje gry pojedyncze i podwójne. Lokalizacje obejmują Centre Grove High School, Centre Grove Middle School North i Clark-Pleasant Middle School. Losowania zostały wydane w środę.

– Ciekawie będzie zobaczyć, jak radzimy sobie na tegorocznym turnieju – powiedziała trenerka Kristin Yep. „Na treningach tej jesieni panowała bardzo pozytywna atmosfera i wszyscy ciężko pracują każdego dnia. Popychają się i wspierają, co dobrze wróży nam w tym sezonie. Jestem podekscytowany, widząc, jak radzimy sobie z innymi zespołami w sezonie GLIAC i innymi zespołami w regionie.

Sophomore Adam Fenjiro (Rabat, Maroko) jest jednym ze sportowców Tech Studentów. Fenjiro, jako prawdziwy nowicjusz, grający single numer 1, odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w karierze na tym stanowisku i pojawił się w sześciu meczach deblowych na wiosnę.

Vitor Jordao (Recife, Brazylia) również powraca po rozegraniu 11 meczów singlowych na 2. miejscu. Dzielił czas w deblu u boku Fenjiro i juniora Eli Pinnoo (St. Clair, Michigan).

Ricardo Nunez (Ciudad, del Carmen, Meksyk), Ambarish Rao (Irvine, Kalifornia) i Nikolai Prosjanykov (Santiago, Chile) wracają do rywalizacji jako juniorzy, a Leon Sell (Neuchâtel, Niemcy) zaczyna swój czas w MTU jako Junior Gut. Brat Sella Patrick był także tenisistą kolegialnym.

Głębokość i kontuzje utrudniały Husky w ciągu ostatnich trzech sezonów, ale tegoroczna lista może się pochwalić ośmioma składem i wydaje się, że zmierza we właściwym kierunku po wygraniu 4-3 nad 30. rankingiem Davenport późną wiosną.

Turniej ITA składa się z losowań pojedynczych i podwójnych A, B i C. Jordao zagra Samuele Contestabile (Quincy) w singlu A w sobotę o 12:30. Zwycięzca może zmierzyć się z Domem Spicerem (Wayne State), rozstawionym w regionie nr 1. Spicer pomógł Warriors w zajęciu drugiego miejsca w kraju.

READ  AMT otrzymuje dotację w wysokości 87 000 GBP dla Innovate UK na opracowanie nowego organicznego rozpuszczalnika dla elastomerów

Prosyanykov zmierzy się z Michaelem Gurtnerem (Tiffin) w singlu A po tym, jak w zeszłym sezonie grał na trzecim miejscu w singlu dla Tech. Fenjiro gra Alfredo Berlanga (Findlay) jako główny singiel B, a Sell debiutuje przeciwko Oliwerowi Wierzbickiemu (Lewis), który przeniósł się z I dywizji Middle Tennessee State. Rao i Nunez są w singlach C, a Nunez jest drugi.

Pary deblowe składają się z Jordao i Sella (A), Fenjiro i Prosjanykova (B) oraz Nuneza i Rao (C). Tech ma drugą okazję, by poprawić swoją grę deblową, kiedy Uniwersytet Ashland organizuje turniej deblowy, który odbędzie się 30 września, i oferuje grę w systemie round-robin. Pierwszy mecz drużynowy sezonu zasadniczego odbędzie się 1 lutego przeciwko Tiffin.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *