Connect with us

technologia

Spinoff Super Meat Boy jest wyraźnie inspirowany klasyczną grą firmy Sega

Published

on

super mięsny chłopak otrzymuje tytuł spinoffu: dr Wredna maszyna do mięsa płodu. Gra łączy rozgrywkę typu „dopasuj 4 puzzle” z bardzo trudną rozgrywką super mięsny chłopak jest znany z. Gra jest również właściwie odniesieniem do innej gry, dr Średnia maszyna do fasoli Robotnikaktóry był rebrandingiem Puyo Puyo firmy Sega, zainspirowanym Sonic the Hedgehog.

Gra ma ukazać się w oknie 2023 na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One i Xbox Series X.

The Trailer dokucza przesłancei gra Pomiędzy nami-jak styl animacji i funkcje Dr. płód, antagoniści super mięsny chłopak, włączając gigantyczne przełączniki w laboratorium. Następnie przełącza się na rozgrywkę, która wygląda jak Puyo Puyo, z wyjątkiem stylizowanego na kreskówkowy wygląd super mięsny chłopak. Jest też pełen niebezpieczeństw. Spróbujesz ułożyć czerwone, żółte, fioletowe i zielone kawałki mięsa, jednocześnie unikając zagrożeń, takich jak piły tarczowe, duchy wrogów i piły łańcuchowe.

według Opis gry na stronie wydawcy odbywa się bezpośrednio po wydarzeniach Super mięsny chłopiec na zawsze. Gra będzie również zawierać tła i animacje stworzone przez oryginalnych artystów z Super Meat Boy i Super Meat Boy Forever na 100 poziomach.

W grach Puyo Puyo gracze układają spadające klocki, aby dopasować cztery lub więcej bloków tego samego koloru, aby zdobyć punkty i zwolnić miejsce na planszy. dr Wredna maszyna do mięsa płodu jest nie tylko podejściem Headup Development do gry w stylu Puyo Puyo – odnosi się również do innego spin-offu, dr Średnia maszyna do fasoli Robotnika. Z kolei gra Sega Genesis z 1993 roku była podejściem firmy Sega do gry Puyo Puyo inspirowanej Sonic The Hedgehog .

Kontynuuj czytanie

READ  Nigeria i Polska planują zacieśnienie więzi i zawarcie umowy rolnej
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *