Connect with us

Sport

Prowadzeni przez silną klasę seniorów, Poland Bulldogs są gotowi na najcięższy w swojej historii | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Prowadzeni przez silną klasę seniorów, Poland Bulldogs są gotowi na najcięższy w swojej historii |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie korespondenta / Michael G. Taylor Główny trener piłki nożnej Polski Tom Pavlansky (w środku) ściska seniora Antonio Medinę (88) i studenta drugiego roku Vito Komarę (10) po zwycięstwie nad Canfield.

POLSKA – Patrząc na statystyki, drużyna Poland Bulldogs w sezonie 2023 zaprezentowała niesamowitą liczbę zawodników po obu stronach boiska.

Sukces Polski na początku sezonu wynika między innymi z tego, że klasa seniorska grała najlepszą piłkę w swojej karierze uniwersyteckiej.

Bulldogs są obecnie niepokonani z bilansem 5:0, a w zeszły piątek pokonują Hubbarda 53:0 i otwierają mecz z Northeast 8. Dziś wieczorem wystawią swoje siły na próbę przeciwko aktualnemu mistrzowi stanu Division V, South Range Raiders (4-1).

„Myślę, że wszystko zaczyna się od naszych seniorów. Mamy grupę, która troszczy się o siebie nawzajem, grupę, która chce grać dla siebie nawzajem” – powiedział trener Bulldogs Tom Pavlansky. „W tej grupie wszyscy wiedzą, jaka jest ich rola i są gotowi dać z siebie wszystko. Nie wahają się. Robią to przeważnie odkąd ich znam.

„Mieliśmy dobry sezon poza sezonem, dobre lato i dobry obóz jesienny. Teraz próbujemy połączyć dni w jedną całość, poprawić się i wiemy, że zbliża się główna część naszego harmonogramu, zaczynając od South Range. Są aktualnymi mistrzami stanu i prawdopodobnie najlepszą drużyną, z jaką tu się mierzyliśmy do tej pory.

Pawlanski przypisuje największy sukces jednostce zespołów specjalnych, która wykonała wiele przyłożeń i zablokowanych kopnięć po stronie odbierającej.

Do sukcesu Polski duży udział miał także starszy rozgrywający Dominic Pagano. Teraz w pełni wyzdrowiał po kontuzji Lisfranca, która uszkodziła więzadło stawu skokowego w trzecim tygodniu sezonu 2022, z wielkim wysiłkiem wszedł w swój ostatni sezon piłkarski w szkole średniej.

READ  WTA publikuje zaktualizowany kalendarz turniejów bez żadnych wydarzeń w Chinach z powodu problemu z Peng Shuai | wiadomości tenisowe

Wykonał 28 z 44 prób podań na odległość 419 jardów i siedem przyłożeń, nie wykonując żadnych przechwytów. Do dyspozycji jest także 175 jardów w biegu i sześć przyłożeń po ziemi.

„Kiedy kontuzja całkowicie się zagoiła, około cztery tygodnie po naszym meczu play-off, od razu wróciłem na siłownię, pracując nad swoją szybkością i starając się być jak najlepszym, aby pokazać wszystkim, jak dobrym jestem zawodnikiem i po prostu najlepszym. być wersją siebie” – powiedział Pagano. „Gdy tylko zdobędziemy pierwsze przyłożenie, wszyscy są na szczycie, każdy chce po prostu dać z siebie więcej. Bardzo cenię naszą linię, dzięki temu żyjemy. Kiedy linia się rozkręci, rzucamy.

– dodał Panlanski. „Dom jest dzieckiem futbolu. Uwielbia tę grę, wreszcie pod koniec lutego wrócił do zdrowia i nie mogło to nastąpić dla niego za wcześnie. Od tego czasu naprawdę ciężko pracował. Rozwinął się jako lider, jako kolega z drużyny i zdecydowanie jako rozgrywający. Myślę, że Dom wciąż ma przed sobą swój najlepszy futbol. Jesteśmy z niego szczęśliwi, on wie, że musi dobrze zagrać, abyśmy mieli szansę.

Pagano dorastał, oglądając polską piłkę nożną i podziwiał wytrzymałość niektórych drużyn przed nim. Dlatego wie, że ustalenie przebiegu jest kluczem do każdej udanej kampanii.

„Całe życie przyglądałem się temu, jak biegam piłką, staram się naśladować polską piłkę nożną” – powiedział. „To po prostu trudny futbol. Próbowałem przenieść moją grę biegową do polskiej piłki nożnej.

Przydaje się to również, jeśli masz wiele opcji na boisku.

Seniorzy Cole Fulton (48 prowadzących, 335 jardów, trzy przyłożenia) i Danny Nittoli (31 prowadzących, 225 jardów i trzy przyłożenia) byli kluczowymi opcjami dla Bulldogs w tym sezonie i są liderami w ataku.

READ  Agnieszka „Ewa” Gwazdauskas 1922-2023 | Wiadomości, sport, praca

„(Cole) i ja uwielbiamy kibicować sobie nawzajem. Kiedy Cole dobrze skacze, chwalę go. Kiedy dobrze biegam, Cole mnie kibicuje. Po prostu staramy się pozostać na szczycie i jeśli tam pozostaniemy, myślę, że stanowimy tam zabójczy duet” – powiedział Pagano. „Uwielbiam rzucać piłką, ale każdy uwielbia hardkorowy atak typu funt za funt, który po prostu prowadzi piłkę. Zawsze jest fajnie, podawanie piłki też jest naprawdę fajne, ale myślę, że czasami o wiele fajniej jest prowadzić piłkę i pokonywać drużyny.

Liczby w defensywie też są wymowne. Dzięki niewielkim zwycięstwom nad Hubbardem i Howlandem Bulldogs pozwalają swoim przeciwnikom zdobyć średnio jedynie 5,3 punktu na mecz, przy czym 14 to najwięcej punktów, jakie zdobyli w jednym meczu przez cały sezon.

Senior Matthew Boccieri był mocnym punktem w roli linebackera Mike’a, prowadząc Polskę z 29 odbiorami, siedmioma z powodu porażki i czterema workami. Junior Josh Macejko (trzy przechwyty), senior Paul Greco (dwa przechwyty) i student drugiego roku Vito Komara (dwa przechwyty) grali w obronie blokowanej w drugiej lidze, w której uczestniczy także junior Oliver McCully, który ma na swoim koncie dwa fuffy przy przyłożeniach.

Między innymi dla Pavlansky and Co. jest to wspólny wysiłek wszystkich jedenastu zawodników obu drużyn.

„Ich komunikacja, wysiłek, jak dotąd, zdarzały się codziennie” – powiedział. „Nie bez powodu odnieśliśmy sukces i mieliśmy szansę odnieść sukces, ponieważ oni tak ciężko pracowali”.

Ich kolejny test konferencyjny odbędzie się dziś wieczorem o 19:00 na własnym terenie przeciwko Raiders

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *