Connect with us

technologia

Prosser: Źródła „nie ustępują” w związku z twierdzeniami dotyczącymi nowego iPada Air i Apple Watch Tomorrow

Published

on

Wczoraj popularny smakołyk Jon Prosser twierdził, że to Apple jutro o 9:00 czasu wschodniego8 września, aby uzyskać informację prasową dotyczącą wprowadzenia nowego produktu. Prosser miał powiedział wcześniej Premiera nowych modeli iPada i Apple Watch zaplanowano na tydzień 7 września. Więc wydawało się, że to są produkty, których powinniśmy się spodziewać.


BloombergMark Gurman budzić wątpliwości Wśród plotek, że jakakolwiek wiadomość jutro rano byłaby „bardziej prawdopodobna” jako zapowiedź wirtualnego wydarzenia medialnego mającego na celu ujawnienie następnego iPhone’a i Apple Watch.

W mniej niż dwanaście godzin przed rzekomym komunikatem prasowym Prosser podwoił swoje twierdzenie, mówiąc, że jego źródła „nie ustąpią ani nie zmienią zdania”, a nowe modele iPada Air i Apple Watch mają trafić jutro na rynek.


Popiera swoją sprawę, Prosser zwrócił na to uwagę dzisiaj Wiele modeli zegarków Apple Watch Series 5 jest wymienionych jako obecnie niedostępnych w Apple Online Store, przy założeniu, że Apple wyczerpał zapasy obecnych modeli przed nadchodzącą aktualizacją.

Obserwowaliśmy poziomy zapasów zegarka Apple Watch Series 5 przez ostatnie kilka tygodni i stwierdziliśmy, że niektóre z nich są niedostępne. Wydaje się, że liczba modeli, których dotyczy problem, rośnie, ale trudno powiedzieć, czy będą one pokazywać nadchodzącą premierę jutro, czy może w ciągu następnego miesiąca.

Apple miał problemy z wysyłką wielu swoich produktów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, ponieważ światowy kryzys zdrowotny wpływa nie tylko na produkcję, ale także na popyt konsumentów na niektóre linie produktów.

READ  Pierwsza rozbiórka PlayStation 5 ujawnia pewne tajemnice sprzętowe

Biorąc pod uwagę nieprawdopodobieństwo osobistego wydarzenia medialnego z okazji premiery nowego sprzętu i przyznanie się Apple, że nowe iPhone’y zostaną wprowadzone na rynek „kilka tygodni później” niż zwykle, jesteśmy na nieznanych wodach i nie jesteśmy do końca pewni, w jaki sposób Apple wprowadzi szeroką gamę nowych produktów wydaje się, że zaraz się zacznie. Więc bądźcie czujni jutro rano, a zobaczymy, czy Apple ma coś do ogłoszenia.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *