Connect with us

Nauka

Prognoza rynku urządzeń do leczenia cukrzycy do 2028 r

Published

on

Prognoza rynku urządzeń do leczenia cukrzycy do 2028 r

reportLinker

Oczekuje się, że światowy rynek urządzeń do leczenia cukrzycy wzrośnie z 28 942 USD. 1 milion w 2022 r. do 42 119 USD. 3 mln do 2028 r.; szacuje się, że od 2022 do 2028 r. wzrośnie o CAGR na poziomie 4,8%. Rosnąca zachorowalność na cukrzycę i wzrost populacji geriatrycznej to główne czynniki napędzające rynek.

Nowy Jork, 1 lipca 2022 r. (GLOBE NEWSWIRE) — Reportlinker.com ogłasza publikację raportu „Prognoza rynku urządzeń do leczenia cukrzycy do 2028 r. – Wpływ COVID-19 i globalna analiza według typu i użytkownika końcowego” — https://www.reportlinker.com/p06289901/?utm_source=GNW
Jednak wysoki koszt urządzeń do leczenia cukrzycy hamuje rozwój światowego rynku urządzeń do leczenia cukrzycy.

Postęp technologiczny w branży opieki zdrowotnej zachęca uczestników rynku do skupienia się na badaniach i rozwoju urządzeń do podawania insuliny. Istnieje kilka metod dostarczania insuliny do organizmu człowieka, w tym igły, peny insulinowe i pompy insulinowe.

Pompy insulinowe to małe skomputeryzowane urządzenia do leczenia cukrzycy połączone z kaniulą pod skórą, które zapewniają powolny, ciągły poziom insuliny. Optymalne zarządzanie cukrzycą zależy od dokładnych urządzeń do monitorowania stężenia glukozy.

Postęp technologiczny w urządzeniach do monitorowania stężenia glukozy zaowocował niższymi wymaganiami dotyczącymi próbek krwi z większą dokładnością.

Na przykład firma Intuity Medical (USA) niedawno wprowadziła automatyczny system monitorowania stężenia glukozy we krwi POGO dla pacjentów z cukrzycą w USA w listopadzie 2021 r. System jest jedynym urządzeniem do monitorowania stężenia glukozy we krwi zatwierdzonym przez Agencję ds. Żywności i Leków (FDA), które oferuje automatyczne testy . W Indiach firma Abbott wprowadziła w listopadzie 2020 r. system FreeStyle Libre, wiodącą na świecie technologię ciągłego monitorowania glikemii (CGM) dla dorosłych i dzieci z cukrzycą (od czterech lat).
Inteligentny wstrzykiwacz do insuliny to wielorazowy wstrzykiwacz z łatwą w obsłudze aplikacją na smartfona, która może pomóc osobom z cukrzycą zarządzać podawaniem insuliny. To inteligentne urządzenie oblicza i śledzi dawki oraz zapewnia pacjentom pomocne przypomnienia.

READ  FutureMeds wskazuje na Infinity | EurobuildCEE

W listopadzie 2020 r. firma Medtronic plc uruchomiła InPen, który jest połączony z danymi CGM w czasie rzeczywistym z Guardian Connect.

Trwające badania nad wstrzykiwaczami insulinowymi wspierają wzrost światowego rynku urządzeń do leczenia cukrzycy w okresie prognozy. Ponadto igły do ​​wstrzykiwaczy i strzykawki są najczęściej używanymi urządzeniami do wstrzykiwania insuliny u pacjentów z cukrzycą.

Kilku producentów opracowuje innowacyjne produkty, aby wspierać bardzo rozdrobniony światowy rynek igieł do penów. Co więcej, łatwe uzyskiwanie zezwoleń regulacyjnych w krajach azjatyckich skłoniło średnie firmy do wejścia na rynek i konkurowania z lokalnymi i uznanymi graczami. Na przykład w maju 2018 r. firma Hindustan Syringes and Medical Devices (HMD), wiodący producent jednorazowych strzykawek, wprowadziła na rynek igłę do wstrzykiwaczy insulinowych „Dispovan”. Jest to pierwsza jednorazowa igła do wstrzykiwaczy wyprodukowana w Indiach, która jest technologicznie bardziej wydajna i tańsza niż produkty dostępne obecnie na rynku. Kolejnym celem producentów podczas badań było opracowanie igieł do penów z precyzyjnym smarowaniem w celu zmniejszenia odczuwania bólu. W związku z tym oczekuje się, że postęp technologiczny i rosnący napływ nowych produktów na rynek będą napędzać wzrost światowego rynku urządzeń do leczenia cukrzycy w przewidywanych latach.
Wielu graczy na rynku urządzeń do leczenia cukrzycy koncentruje się na wschodzącym rynku Azji i Pacyfiku ze względu na wzrost częstości występowania cukrzycy i coraz częstsze stosowanie urządzeń do leczenia cukrzycy. W Indiach w ostatnich dziesięcioleciach nauka medyczna gwałtownie się rozwinęła.

Co więcej, leczenie cukrzycy stało się tak popularne i powszechne, że ludzie z innych krajów przyjeżdżają na leczenie do Indii. Wynika to z nadmiernie wysokich wydatków na zdrowie w innych krajach.

Na przykład osoby podróżujące w służbie zdrowia odwiedzające kraje rozwijające się z powodów medycznych oszczędzają 65-80% na kosztach opieki zdrowotnej w porównaniu z kosztami w USA. Ze względu na różne inne czynniki leczenie cukrzycy w Indiach stało się bardzo tanie w porównaniu z innymi krajami.

READ  Putin może wywołać Artykuł 5 Wykorzystanie samolotów cywilnych jako królików doświadczalnych w „pięcie achillesowej” NATO | Nauka | Aktualności

W Japonii rośnie liczba gości zagranicznych; wpłynie to na japońską gospodarkę. Według Malezji Healthcare Travel Council, w 2017 roku około 1 050 000 podróżnych odwiedziło Malezję w celach zdrowotnych. Ponadto władze rządowe krajów Azji i Pacyfiku koncentrują się na wzmocnieniu sektora turystyki medycznej, maksymalizując w ten sposób strumień przychodów. Polska powoli stała się ulubionym kierunkiem turystyki medycznej w Europie. Na przykład w Polsce koszty leczenia są często o 60-80% niższe w porównaniu do tych samych świadczeń w innych krajach UE. Dlatego przewiduje się, że rosnąca turystyka medyczna w krajach rozwijających się zapewni rentowne możliwości rozwoju graczom działającym na światowym rynku urządzeń do leczenia cukrzycy w okresie prognozy.
informacje o użytkowniku końcowym
Światowy rynek urządzeń do leczenia cukrzycy jest podzielony według typu i użytkownika końcowego. W oparciu o użytkownika końcowego, światowy rynek urządzeń do leczenia cukrzycy jest podzielony na opiekę domową oraz szpitale i kliniki.

Segment opieki domowej miałby większy udział w rynku w 2022 r. i utrzymałby swoją dominację w okresie prognozy. Szacuje się, że ten sam segment odnotuje wyższy CAGR w okresie prognozy.

Urządzenia do opieki nad cukrzycą umożliwiają pacjentom z cukrzycą monitorowanie i zarządzanie cukrzycą w domu. Segment opieki domowej jest napędzany głównie przez pacjentów z cukrzycą typu 1.

Częstość występowania pacjentów z cukrzycą typu 1 prawdopodobnie zwiększy zapotrzebowanie na urządzenia do leczenia cukrzycy.
Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom, Koreańska Organizacja Turystyczna, Japońskie Towarzystwo Promocji Nauki, Międzynarodowa Federacja Diabetologiczna oraz Hindustan Medical Syringes and Devices należą do głównych i wtórnych źródeł wymienianych podczas przygotowywania raportu o globalnym oddziaływaniu. rynku urządzeń do leczenia cukrzycy.
Przeczytaj pełny raport: https://www.reportlinker.com/p06289901/?utm_source=GNW

O reportlinker
ReportLinker to wielokrotnie nagradzane rozwiązanie do badania rynku. Reportlinker wyszukuje i porządkuje najnowsze dane branżowe, dzięki czemu wszystkie potrzebne badania rynku są dostępne natychmiast, w jednym miejscu.

READ  Niemcy zakończą w tym roku rozmieszczanie systemów obrony powietrznej Patriot w Polsce i na Słowacji

__________________________

CONTACT: Clare: [email protected] US: (339)-368-6001 Intl: +1 339-368-6001
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *